Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Rachel McAdams čeká miminko: Hvězda Sherlocka Holmese kvůli kariéře bříško skrývá

Rachel McAdams čeká miminko: Hvězda Sherlocka Holmese kvůli kariéře bříško skrývá
Zdroj: New Line Cinema
+ Dalších 7 fotografií
těhotenství
Rachel McAdams (41), nejlépe známá ze snímků Zápisník jedné lásky a Protivný sprostý holky a filmů o Sherlocku Holmesovi, podle webu PageSix čeká miminko. Hvězda romantických komedií se snažila těhotenství kvůli kariéře tajit, byla ale viděna při nákupech v oblíbeném americkém obchodu s dětskými potřebami a následně byla vyfocena s viditelným bříškem u domu své kamarádky v Los Angeles.

Rachel McAdams, která se do paměti diváků zapsala v mnoha romantických komediích, čeká miminko. Ačkoliv ona sama kvůli kariéře těhotenství skrývá a veřejně o něm ještě nepromluvila, všímaví fanoušci ji zahlédli při nákupech v oblíbeném obchodu s dětskými potřebami.

Hvězda Sherlocka Holmese se stane maminkou podruhé, prvního syna porodila v roce 2018. Rachel si dává velmi záležet na svém soukromí a jméno jejího prvorozeného dítěte proto není známo. I druhé těhotenství se snažila herečka kvůli kariéře dlouho schovávat.

Rachel, která se proslavila v komedii Žába k zulíbání, si přála své bříško skrývat co nejdéle, fotografové ji ale zachytili při návštěvě kamarádky v Los Angeles. Herečka na sobě měla obyčejné bílé tričko a pupík už nebylo možné přehlédnout.

Rachel McAdams a Sherlock Holmes

Už příští rok má vyjít nový film Sherlock Holmes. V něm ztvárňuje Rachel důležitou úlohu a je otázkou, zda do snímku bude její těhotenství zakomponované, nebo se kameramani vyhnou záběrům, které by ukazovaly herečku celou.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy