Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Quentin Tarantino se stal poprvé otcem: S manželkou Danielle Pick přivítali syna

Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
Porod
Proslulý režisér Quentin Tarantino se ve svých šestapadesáti letech poprvé stal otcem. Dítě mu v sobotu porodila manželka Daniella Pick (36). Jméno novorozeného synka zatím neprozradili.

Quentin Tarantino v sobotu společně s manželkou Daniellou Pick na svět přivítali synka, který je pro oba prvorozeným potomkem. Informaci potvrdil portál TMZ s odvoláním na tiskového mluvčího páru. „Daniella a Quentin Tarantino s radostí oznamují narození jejich prvního dítěte. Chlapeček se narodil 22. února 2020,“ uvedl zástupce manželů.

Podle listu Jerusalem Post Daniella rodila v izraelském Tel Avivu, kde ona sama přišla na svět. Jméno syna si prozatím novopečení rodiče nechávají pro sebe.

Největší láska Tarantina

Tarantino se s Daniellou seznámil už v roce 2009 během premiéry filmu Hanebný pancharti. Randit spolu však nezačali dřív než v roce 2016. Po zhruba ročním randění pak přišly zásnuby. Rok po zásnubách si pár řekl své ano. Svatba probíhala skromně v Los Angeles. Těhotenství pár oznámil v létě pro magazín People.

Související články

Další články