Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Quentin Tarantino se poprvé stane otcem: V 56 letech se konečně rozhoupal

Quentin Tarantino se poprvé stane otcem: V 56 letech se konečně rozhoupal
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
miminko na cestě
Úspěšný americký filmový režisér Quentin Tarantino oznámil, že se poprvé stane tátou. V očekávání je jeho manželka Daniella Pick (35), se kterou si řekli své ano loni v listopadu. Tvůrce mnoha úspěšných filmů se vždy naplno věnoval své práci, a proto nikdy neměl čas na rodinu.

Quentin Tarantino je velmi úspěšný filmový režisér a je známý snad po celém světe. Stojí za snímky jako Kill Bill nebo Pulp Fiction. Nyní byl do kin uveden jeho nejnovější film nazvaný Tenkrát v Hollywoodu, kde se v hlavní roli objevil Brad Pitt (55) a Leonardo DiCaprio (44).

A právě po uvedení nového snímku Tenkrát v Hollywoodu Quentin s manželkou oznámili magazínu People, že jsou v očekávání. V šestapadesáti letech to bude jeho první dítě. Je to poprvé, co se režisér zavázal k takhle vážnému vztahu. Sám vždycky tvrdil, že byl příliš zaneprázdněný prací. V rozhovoru pro GQ magazín v roce 2009 Quentin vysvětlil, proč si nikdy nezaložil rodinu. "Když pracuji na filmu, nedělám nic jiného. Všechno je to o tom filmu. Nemám manželku a nemám ani děti. Nic se mi nemůže postavit do cesty," popisoval tehdy režisér.

Ovšem nyní je vše jinak. Při nedávné tiskové konferenci Tarantino popisoval, jak se jeho vize změnila. Má zkrátka jiné životní priority. Také zmínil, že by chtěl děti. Rozpovídal se i o tom, že už ví, proč tehdy měl tak jiné názory. Bylo to proto, že čekal na tu pravou ženu. A zřejmě ji také našel. "Daniella a Quentin Tarantino s potěšením oznamují, že očekávají dítě," uvedl pár v exkluzivním prohlášení pro People.

S Daniellou Pick se seznámil v roce 2009 během premiéry filmu Hanebný pancharti. Daniella je dcerou slavného izraelského zpěváka Tzvika Pick a živí se modelingem a herectvím. Pár se zasnoubil v červnu 2017 po zhruba ročním randění. V listopadu 2018 pak proběhl obřad. Svatba probíhala skromně v Los Angeles. Čekání na tu pravou se Quentinovi vyplatilo, protože jeho manželka je naprosto ohromující. Podívejte se do fotogalerie, jak vypadá nastávající maminka Daniella.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy