Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pyžamo, zavázané ruce a neprůstřelná vesta: Bestii z Bohumína dovedli k soudu

Zdeňka K. přivedli k vazebnímu zasedání.
Zdroj: Policie ČR
+ Dalších 15 fotografií
žhář u soudu
Zdeněk K., který podle dostupných informací stoji za smrtí 12 lidí (jedna z obětí byla v 8. měsíci těhotenství), stanul v úterý 11. srpna před soudem v Karviné. Muž putoval do vazby. Při převozu panovaly přísné bezpečnostní podmínky.

Soud v Karviné rozhodl o tom, že čtyřiapadesátiletý Zdeněk K. putuje do vazby. Policie ho obvinila z vraždy 11 lidí - dvanáctou obětí pak je nenarozené dítě.

Zdeněk K. v sobotu večer vyvraždil rodinu na oslavě v bohumínském paneláku. Kriminalisté jsou přesvědčeni, že muž byt v panelovém domě zapálil úmyslně a nedal obětem žádnou šanci. Po činu se měl k otřesnému činu přiznat. Později začal tvrdit, že chtěl rodinu jen vystrašit.

U soudu panovaly přísné bezpečnostní podmínky. Zdeněk K. měl na sobě neprůstřelnou vestu, pyžamo a obvázané ruce. Hlavu mu chránila helma. Panovaly obavy, aby se muži někdo nepomstil.

Jedna z obětí byla těhotná

Po smrti je 11 lidí. Zemřela také žena, která byla v 8. měsíci těhotenství. Nenarozené miminko je tak dvanáctou obětí děsivého činu.

Co žháře k činu vedlo? Předpokládá se, že v rodině panovaly neshody. Také se hovoří o tom, že Zdeněk K. měl problémy s alkoholem. Před lety přišel tragicky o jednoho z synů a od té doby se jeho psychika změnila. Muži hrozí výjimečný trest.

Související články

Další články