Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Pyšný tatínek Leoš Mareš slaví 1. narozeniny dcerky Alex: Holčičko, naposled nula, píše

Monika s Leošem slaví dceřiny narozeniny.
Zdroj: Herminapress/Se souhlasem Moniky Marešové/eXtra.cz - koláž
+ Dalších 9 fotografií
Narozeniny

Moderátor Leoš Mareš (46) září štěstím. Jeho dcera Alex Marešová dnes totiž slaví své první narozeniny. Dojemné fotky přidal na svůj Instagram. Holčičku drží nahoře nad hlavou a ta se směje od ucha k uchu. 

Leoš Mareš už má z předchozího manželství dva syny Jakuba a Matěje. Když se ale jeho cesty s jejich matkou Monikou Poslušnou rozešly, tak mu do života vstoupila modelka Monika Koblížková, dnes už Marešová. Se svou manželkou oznámili, že čekají miminko v roce 2021. A tak přišlo na svět poslední z jeho dětí, dcerka Alex, která dnes slaví první narozeniny.

Pyšný tatínek

"Holčičko moje, dnes je ti naposledy NULA. To to uteklo. Zítra máš první narozeniny. Nebudeš si na ně pamatovat, ale já si vybavím každou vteřinu z toho dne a budu ti všechno, když budeš chtít, vyprávět," napsal včera na svůj Instagram Leoš Mareš, který je už teď na svou dceru pyšný.

Finančně náročný březen

Pod fotkou se ihned začaly objevovat krásné komentáře nejen od fanoušků, ale také od kolegů. Velké srdce poslala i maminka Monika Marešová, která shodou okolností také oslavila v březnu narozeniny. Svou čtyřicet dvojku slavila s rodinkou v Římě, jak ukázala na svém Instagramu. Měsíc březen je tak pro českého moderátora docela finančně náročným obdobím.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy