Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Pyšný táta Jakub Štáfek pro eXtra.cz: Dojemná slova o dceři a co ho nejvíce překvapilo na otcovství

rozhovor

Herec Jakub Štáfek, známý ze seriálů Vyšehrad, Specialisté nebo Ulice, nesměl chybět na slavnostní premiéře nového filmu Shoky & Morthy: Poslední velká akce, ve kterém hraje jednu z hlavních rolí. Jakub se před čtyřmi měsíci stal poprvé otcem a v rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, jak si svoji novou roli užívá a co ho nejvíce překvapilo. 

Talentovaný herec Jakub Štáfek se v březnu tohoto roku stal poprvé otcem. Jeho půvabná snoubenka Dominika Doležalová mu porodila krásnou dceru Olivii.

Těhotenství společně oznámili na prosincové dovolené po Africe, kde Jakub svou partnerku rovnou požádal o ruku.

Kromě nové role otce, kterou si Jakub nyní užívá plnými doušky, se objeví v hlavní roli v komediálním filmu Shoky & Morthy: Poslední velká akce.

Jakub Štáfek se v rozhovoru pro eXtra.cz rozpovídal o tom, co ho na otcovství nejvíce překvapilo.

"Já si to rodičovství užívám. Nic moc nechci dělat, vlastně jsem trochu zlenivěl, co se týče práce. Nechci, aby mě ráno odvezli někde na plac a večer bych zase přijel domů a ani bych neviděl dceru usínat. Moc se mi do toho popravdě nechce. Vyhovuje mi to teď, jak to mám. Chodím na tréninky, dělám domácí práce, chodím na procházky," prozradil v rozhovoru.

"Nejvíce mě překvapila bezmezná a neutuchající láska k človíčkovi, který se tady vyloupne. To mě překvapuje každý den. Překvapuje mě, kolik času bych byl schopen s dcerou strávit jenom tím, že ji budu rozmazlovat," dodal pyšný otec Jakub Štáfek.

Související články

Další články