Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Pyšný pupek světa zažil fiasko: Psycholog vystavil účet Pavlíně z MasterChefa

Pyšný pupek světa zažil fiasko: Psycholog vystavil účet Pavlíně z MasterChefa
Zdroj: Instagram Pavlína Lubojatzky
+ Dalších 13 fotografií
VERDIKT
Pavlína Lubojatzky (25) si působením v nedávno ukončené řadě MasterChefa moc příznivců nezískala. Když ve finále prohrála s těžce sympatickým Romanem Stašou (32), vůbec nedokázala skrýt zhroucení z výsledků a od té doby jen štká, že ji nespravedlnost prohry moc bolí. Jak tvrdý posudek na ni vystavil psycholog slavných?

Pavlína Lubojatzky se chovala jako pupek světa

Divákům možná nejprotivnější česká televizní tvář posledního dvacetiletí Pavlína Lubojatzky si vysloužila kritiku kvůli svému věčnému stěžování, hysterii, a jak si mnozí myslí, i kvůli fňukání. Vypadá to, že diváci na ní toho moc pozitivního nenašli. A i jindy shovívavý psycholog nešel pro kritičtější slova daleko.

„Hodnotit takhle na dálku někoho, kdo není mým klientem, je samozřejmě velmi ošemetné. Nicméně sama šla dobrovolně s kůží na trh a chovala se, jak se chovala, takže si dovolím říct pár svých postřehů. Od začátku se netajila tím, že má výhru jasně v kapse. Byla o tom naprosto přesvědčená. Čím ale měla větší sebevědomí na startu, tím víc šokující byl pro ni výsledek. Na začátku se chovala jako pupek světa, tak se dočkala fiaska,“ řekl eXtra.cz psycholog slavných Rostislav Prokopjuk.

Pýcha předchází pád

„Příliš nechápu, jak se bývalá marketingová specialistka nechala nachytat na marketing televizní. Ona si myslela, že všechno zvládne, všechny zválcuje, všemu rozumí, ale nerozložila své síly na dlouhou trať soutěže. Nebyla schopná vykročit ze stínu svých emocí, které nepůsobily vždy pozitivně,“ tvrdí znalec zákoutí duší a povah lidí, podle kterého pýcha předchází pád.

„Když dnes říká, jak ji prohra ve finále bolí, nelže. Nedokáže si představit, jak se něco takového mohlo stát, že nevyhrála. Nic podobného přece není možné, když ve svých očích byla jednoznačně nejlepší,“ popisuje psycholog pocity Pavlíny.

Vyhrožování není cesta k úspěchu

„Jenže do repertoáru úspěšných lidí nepatří vyhrožování soupeřům, že si je namaže na chleba. To protivníky jen nakopne. A přestože porotci tvrdí, že její chování nemohlo mít vliv na jejich rozhodování v kuchařské soutěži, nevěřím tomu. I to mohlo ve finále rozhodnout,“ myslí si psycholog.

Souhlasíte s ním?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy