Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Pyšný otec! Poslanci Janu Skopečkovi se narodila dcera Terezka

Pyšný otec! Poslanci Janu Skopečkovi se narodila dcera Terezka
Zdroj: Archiv Jana Skopečka
Předchozí Další
+ Další fotografie
Porod
O tom, jaké to je štěstí stát se otcem, se opět přesvědčil poslanec ODS Jan Skopeček. Před dvěma lety přivítal do rodiny syna Honzíka, se nyní těší z dcery Terezky. Ta přišla na svět 4. července v hořovické nemocnici.

"Mám dceru! Nic na světě to štěstí nepřekoná," napsal Jan Skopeček krátce po porodu na Facebook. Od 4. července tak jsou na všechno v rodině hned čtyři. K dvouletému Honzíkovi teď přibyla malá sestřička Terezka. Poměr sil v rodině se tím vyrovnal.

Porod naštěstí proběhl bez větších komplikací. "Terezka i skvělá maminka jsou v pořádku a je z nás už čtyřčlenná, šťastná rodinka," informoval poslanec u fotky s vyčerpanou maminkou a malou Terezkou. Ta po porodu měřila krásných 51 cm a vážila 3630g.

Oslava byla krátká

O tom, že následující noc musela být krušná, není pochyb. "Myslím, že mě zítra bude bolet hlava..." předvídal Skopeček. Bez pořádné oslavy by to totiž nešlo. Hned poté se ale musel dát rychle do kupy, aby se zvládl o své holky postarat. "Terezka má za sebou první den na světě. Ta mimina jsou tak malinkatá, že se ji trochu bojím i chovat," svěřil se Skopeček.

Maminka s malou Terezkou si pobyly v nemocnici ještě tři dny, než si je hrdý tatínek odvezl domů k Honzíkovi. Oba si tak užívají rodinné pohody, byť Skopečkovi se práce nevyhla a musí se zas plně věnovat práci poslance.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy