Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Pyšný otec Petr Nedvěd už má své holky doma: Náročný porod Nicole Volfové na kráse neubral

Pyšný otec Petr Nedvěd už má své holky doma: Náročný porod Nicole Volfové na kráse neubral
Zdroj: Nicole Volfová archiv
+ Dalších 13 fotografií
rodina
Modelka Nicole Volfová (25) a bývalý hokejista Petr Nedvěd (48) prožívají momentálně ty nejšťastnější chvíle v životě. Nicole před pár dny porodila a na sociálních sítích se svěřila, že porod nebyl opravdu jednoduchý a trpěla velkými bolestmi. Před pár hodinami vyčerpaná, ale statečná maminka ukázala na Instagramu šťastnou rodinku v čele s tatínkem, který si své dvě životní lásky odvádí z porodnice domů.

Novopečená maminka Nicole Volfová přivedla na svět před pár dny nádhernou dceru Naomi. Její partner, bývalý hokejový útočník Petr Nedvěd, se poprvé stal otcem a na Nicole je právem hrdý. Půvabná modelka neměla zrovna nejlehčí porod, ale přesto se rozhodla, že se o jeho průběh podělí na Instagramu.

"Porod byl velmi náročný a bolestivý. Ač tvůj taťka byl pro mě neskutečnou oporou, křičela jsem možná víc, než je zdrávo, ale když jsem tě uviděla, zapomněla jsem na všechnu tu bolest a už cítím nic než jen plno lásky, euforie a radosti. Těšíme se na ty krásné starosti a chvíle, co máme před sebou," neskrývala dojatá a vyčerpaná Nicole emoce.

Roztomilá Naomi dala své mamince pěkně zabrat, ale nyní jsou už všichni společně doma. "V Podolí nám bylo dobře. Všichni byli strašně milí a laskaví, ale my 3 pospolu, to je stejně nejvíc," připsala ke snímku, na kterém odchází z porodnice.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy