Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Pyšný otec Daniel Landa: Z dvojčat Roxany a Rozálie vyrostly talentované kočky

+ Dalších 9 fotografií

Známý hudebník Daniel Landa (54) po několika letech vydal nové album s názvem Minový pole. Během slavnostního křtu mu dělaly společnost dvě z jeho tří dcer. Z roztomilých dvojčat Roxany a Rozálie vyrostly nádherné ženy. 

Vyrostly do krásy

Zpěvák a textař Daniel Landa pokřtil své zbrusu nové CD Minový pole. Během slavnostního večera dělali muzikantovi společnost nejen přátelé, ale i lásky jeho života. Podpořit jej samozřejmě přišla manželka Mirjam Landa a dvě z jeho tří dcer.

Jeho nejstarší ratolest Anastázie, která prý již vylétla z rodného hnízda a žije se svým partnerem, ten večer měla zrovna představení v divadle. Jako zástupkyně jeho dětí tedy dorazila devatenáctiletá dvojčata Roxana a Rozálie.

Pyšný otec

Půvabné brunetky, které loňského roku odmaturovaly, vyrostly do opravdové krásy a svému pyšnému otci dělají samou radost, i když se nevydaly přímo v jeho šlépějích. „Vůbec mi to nevadí. Jedna si myslím, že bude režisérka a občas si zahraje, ale uvidíme. Jedna z dvojčat chce stavět dřevěný domečky, teď si po gymplu dodělala truhlářský rekvalifikační kurz, což je super, je to řemeslo a mě to moc těší. A druhá chce mít salon krásy,“ prozradil o svých třech dcerách eXtra.cz Landa.

„Všechny tři jsou rozptýlený ve svejch tématech a je to skvělý,“ dodal zpěvák, který rozhodně nelituje toho, že nemá syna. Být otcem tří holek je skvělý. Je to jako když plavete v koupeli lásky. To znamená, že jsem svými ženami zahrnován neskutečnou láskou a péčí a nic jinýho bych si nepřál, je to boží dar,“ prozradil šťastně Daniel.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy