Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Pyšníte se platinovou či ohnivou hřívou? Budete koukat, co na vás práskne vaše barva vlasů!

Víte, co o vás prozradí barva vlasů?
+ Další 2 fotografie
Přemýšlely jste někdy nad tím, že to, jakou nosíte barvu vlasů, vypovídá o vaší povaze? Můžete se tedy snažit ledacos zamaskovat, ovšem po přečtení tohoto článku odhalíte silné a slabé stránky každé ženy. Zajímá vás, co se o sobě díky barvě vlasů dozvíte?

Není tajemstvím, že se o sobě ženy rády starají, a tak pravidelně navštěvují kadeřnice, kosmetičky, manikérky apod. Asi každá žena přizná, že není lepší lék na bolest a zklamání než nová barva vlasů nebo sestřih. Je tedy jasné, že to, co si na svých hlavách necháme vykouzlit, přímo souvisí s našimi pocity, a tedy s naší povahou. Jste něžná blondýnka, sexy brunetka, rafinovaná černovláska nebo energická zrzka?

Blondýnky

Ať už jste blondýnka od přírody, nebo jste si k platinové barvě dopomohla, dá se o vás říct, že jste žena hledající skutečnou lásku a zázemí. Blondýnky bývají skutečně skvělými partnerkami, které jsou ochotné pro svého miláčka udělat opravdu hodně. Zároveň se o svůj poklad rozhodně nehodlají s nikým dělit, a tak se dá říct, že patří mezi prvotřídní žárlivky. Při boji se svou sokyní vytahují silné kalibry, ať už v podobě křivých pomluv, zákeřných podrazů nebo využití ženských zbraní. Nenechte se zblbnout lidovým tvrzením o tom, že blondýnky bývají hloupé. Jde o cílevědomé ženy, které dokážou být na vedoucí pozici, a rozhodně na tom s inteligencí nebývají špatně!

Brunetky

V soutěži největší pohodářka by brunetky vyhrály první místo. Tyto ženy jsou již vyspělé, zralé, vyrovnané a vědí, co od života chtějí. Svým partnerům poskytují klidné, harmonické a pohodové zázemí, ze kterého se jim opravdu nechce odcházet. Brunetky touží po rodinném a spokojeném životě, a tak se u nich muži cítí jako v bavlnce.

Černovláska

Záhadné černovlásky bývají tiché a velmi uzavřené ženy. Pokud se někomu otevřou, musí nabýt dojmu, že mají s tímto člověkem skutečně dobrý vztah. Pro muže bývají černovlásky opravdu šarmantní, ovšem někdy kvůli jejich tichosti a neprůbojnosti hledají zábavu a vzrušení jinde. Vztahy těchto žen bývají dlouhodobé a opravdu vážně míněné. Pokud jim muži zahnou, dost často se rádi vrací, protože jistotu a věrnou lásku jinde jen těžko hledají.

Zrzka

Zrzavé ženy jsou teď hodně v kurzu, a tak se dá říct, že představují novodobý sex symbol doby. Jejich načervenalé odstíny vlasů přímo souvisí s jejich ohnivou povahou. Tyto ženy bývají energické, usměvavé, dost svobodomyslné. Přestože jsou v kolektivu oblíbené, mezi jejich hlavní negativní vlastnosti patří jejich nevypočitatelnost. Pokud něco tisíckrát přejdou, není to ještě záruka toho, že to přejdou pokaždé. Hysterické scénky, pláč a křik jim nejsou cizí. Jelikož vyznávají poněkud bohémský život, dokážou svým protějškům tolerovat nevěru, ovšem samy si rády užívají v náruči více mužů. Jsou to prostě komplikované, ale okouzlující bytosti.

Na nejhezčí zrzky z Čech a Slovenska se můžete podívat ZDE.

Tak jak jste dopadly? Přiznáváte, že na vás tento popis sedí?

Mohlo by vás zajímat

Další články