Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Pyšníte se platinovou či ohnivou hřívou? Budete koukat, co na vás práskne vaše barva vlasů!

Víte, co o vás prozradí barva vlasů?
+ dalších 1 fotografií
Přemýšlely jste někdy nad tím, že to, jakou nosíte barvu vlasů, vypovídá o vaší povaze? Můžete se tedy snažit ledacos zamaskovat, ovšem po přečtení tohoto článku odhalíte silné a slabé stránky každé ženy. Zajímá vás, co se o sobě díky barvě vlasů dozvíte?

Není tajemstvím, že se o sobě ženy rády starají, a tak pravidelně navštěvují kadeřnice, kosmetičky, manikérky apod. Asi každá žena přizná, že není lepší lék na bolest a zklamání než nová barva vlasů nebo sestřih. Je tedy jasné, že to, co si na svých hlavách necháme vykouzlit, přímo souvisí s našimi pocity, a tedy s naší povahou. Jste něžná blondýnka, sexy brunetka, rafinovaná černovláska nebo energická zrzka?

Blondýnky

Ať už jste blondýnka od přírody, nebo jste si k platinové barvě dopomohla, dá se o vás říct, že jste žena hledající skutečnou lásku a zázemí. Blondýnky bývají skutečně skvělými partnerkami, které jsou ochotné pro svého miláčka udělat opravdu hodně. Zároveň se o svůj poklad rozhodně nehodlají s nikým dělit, a tak se dá říct, že patří mezi prvotřídní žárlivky. Při boji se svou sokyní vytahují silné kalibry, ať už v podobě křivých pomluv, zákeřných podrazů nebo využití ženských zbraní. Nenechte se zblbnout lidovým tvrzením o tom, že blondýnky bývají hloupé. Jde o cílevědomé ženy, které dokážou být na vedoucí pozici, a rozhodně na tom s inteligencí nebývají špatně!

Brunetky

V soutěži největší pohodářka by brunetky vyhrály první místo. Tyto ženy jsou již vyspělé, zralé, vyrovnané a vědí, co od života chtějí. Svým partnerům poskytují klidné, harmonické a pohodové zázemí, ze kterého se jim opravdu nechce odcházet. Brunetky touží po rodinném a spokojeném životě, a tak se u nich muži cítí jako v bavlnce.

Černovláska

Záhadné černovlásky bývají tiché a velmi uzavřené ženy. Pokud se někomu otevřou, musí nabýt dojmu, že mají s tímto člověkem skutečně dobrý vztah. Pro muže bývají černovlásky opravdu šarmantní, ovšem někdy kvůli jejich tichosti a neprůbojnosti hledají zábavu a vzrušení jinde. Vztahy těchto žen bývají dlouhodobé a opravdu vážně míněné. Pokud jim muži zahnou, dost často se rádi vrací, protože jistotu a věrnou lásku jinde jen těžko hledají.

Zrzka

Zrzavé ženy jsou teď hodně v kurzu, a tak se dá říct, že představují novodobý sex symbol doby. Jejich načervenalé odstíny vlasů přímo souvisí s jejich ohnivou povahou. Tyto ženy bývají energické, usměvavé, dost svobodomyslné. Přestože jsou v kolektivu oblíbené, mezi jejich hlavní negativní vlastnosti patří jejich nevypočitatelnost. Pokud něco tisíckrát přejdou, není to ještě záruka toho, že to přejdou pokaždé. Hysterické scénky, pláč a křik jim nejsou cizí. Jelikož vyznávají poněkud bohémský život, dokážou svým protějškům tolerovat nevěru, ovšem samy si rády užívají v náruči více mužů. Jsou to prostě komplikované, ale okouzlující bytosti.

Na nejhezčí zrzky z Čech a Slovenska se můžete podívat ZDE.

Tak jak jste dopadly? Přiznáváte, že na vás tento popis sedí?

Mohlo by vás zajímat

Další články