Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Pyšní rodiče Linda Rybová a David Prachař: Krásné dcery napsaly tajně hru

Dcery Lindy Rybové a Davida Prachaře napsaly hru.
Zdroj: Herminapress / Profimedia / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
rodina

V tomto případě jablko nepadlo daleko od stromu. Herečka Linda Rybová (46) má s hercem Davidem Prachařem (63) nejen krásné, ale i talentované dcery. Rozárka (17) a Josefína (18) se totiž v době koronavirové mlčky pustily do psaní generační hry. Linda se v podcastu Blízká setkání svěřila, že jí ani manželovi holky text neukázaly, rodiče ani nevěděli, že ho píší. Slečny autorky ověřily nové dílo jako první u kolegyně Jany Janěkové, kterou nadchlo, a už má i datum své premiéry.

Herci Linda Rybová a David Prachař mohou být na své ratolesti pyšní. Ukazuje se totiž, že umělecké geny v sobě nezapřou dcery Rozárka a Josefína, které společně s dcerou Ivany Jirešové Sofií Fredou začaly před rokem psát generační hru.

Linda Rybová: Dcery nám nevěřily

"Nám s Davidem o tom nic neřekly a rok psaly. Pak tu hru vzaly, svázaly a daly přečíst herečce Janě Janěkové, protože nám nevěří. Až když ona řekla, že je to super, tak to daly nám. Takhle vznikla Vina vína. Je to současná a totálně generační hra a ony se ji rozhodly inscenovat." svěřila se Linda Rybová pro Český rozhlas v podcastu Blízká setkání se slovy, že si holky samy uspořádaly i casting na herecké obsazení. Například roli psycholožky ztvární Petra Špalková.

"Hru zkoušejí už dlouho a premiéra bude v říjnu. Myslím, že je unikátní tím, že tady není nikdo, kdo by napsal současnou hru pro takto mladé lidi, a přeju jim, aby na ni chodili jejich vrstevníci. Víc o tom nevím a uvidím to poprvé na premiéře," vysvětlila herečka, která je na dílo svých dcer stejně natěšená jako manžel David Prachař.

Herecký pár má spolu tři děti. Dcery Rozárku, Josefínu a syna Františka, který je spíš sportovně založený. David Prachař má z prvního manželství s herečkou Danou Batulkovou ještě dvě děti, a to známého herce Jakuba Prachaře a influencerku Marianu Prachařovou. A Prachař starší se zvládá plně věnovat všem svým dětem. Krásná Mariana se nedávno na sociálních sítích pochlubila jedním z mnoha zážitků s tatínkem.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy