Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Pyšná matka Gábina Partyšová: Z Kristiána je fešný mladík, táta Kokta může jen přihlížet z dálky

Syn Kristian přerostl svou maminku.
Zdroj: Se souhlasem Gabriely Partyšové
+ Dalších 6 fotografií
Pyšná matka

Moderátorka Gabriela Partyšová (44) se na sociálních sítích pochlubila dospívajícím synem, který právě dokončil základní školu a čekají ho přijímací zkoušky na střední školu. Z Kristiána (15) roste mladík, který bude mít jistě hodně nápadnic. Gabriela je pyšnou matkou, která je synovi vždy nablízku. Na rozdíl od otce Josefa Kokty (65), který má stále zákaz kontaktu. 

Moderátorka Gabriela Partyšová (44) se na sociálních sítích pochlubila snímky svého syna, který roste jako z vody. Z patnáctiletého Kristiána už je mladý muž, který přerostl svou maminku a chystá se na další etapu svého života. Čekají ho přijímačky na střední školu. "Čas neskutečně rychle letí. Školní ples," napsala Gabriela k příspěvku na Instagramu. Dojatá moderátorka aktuálně řeší budoucnost svého syna a společně je čeká rozhodnutí, jakým směrem se po základní škole vydat.

Gabriela je pyšná matka

Gabrielu nyní čeká období, kterému se nevyhne žádný rodič. Z Kristiána je opravdu pohledný mladý muž, který bude muset jistě dívky odhánět. S tímto názorem se ztotožňují i fanoušci na sociálních sítích. "Pěkný kluk, evidentně po mamince. Spolužačky musí být hotové," objevuje se v komentářích.

Někteří si všimli i podoby na Josefa Koktu (65), který je biologickým otcem chlapce. Po tom, co prasknul na podnikatele románek s Ornellou Koktovou - dříve Štikovou (30), Partyšová se rozhodla synovi změnit příjmení. Z Kristiána Kokty se stal v roce 2014 oficiálně Kristián Partyš.

Kokta dostal zákaz

Kristiánův otec musí pouze přihlížet tomu, jak jeho syn žije. Jak již v minulosti informovala redakce eXtra.cz, Kokta se nesmí s Kristiánem vídat. "Stále platí, že se s Kristiánem nesmím vídat. Byla tam ohledně toho mezi námi ústní dohoda. Proč to Gábina chtěla, to nevím, její myšlenkové pochody jsem nezkoumal," svěřil se Kokta, který věří, že si ho Kristián sám vyhledá, jelikož po několika letech by měla být nenávist zažehnána. „Samozřejmě mě trápí, když jenom takhle zpovzdálí vidím, jak roste. Je to ale pěkný kluk a aspoň vím, že o něj máma dobře pečuje. Je o něj postaráno,“ dodal Josef Kokta.
Po divokém období mezi Partyšovou a Koktou oba mají partnery, se kterými jsou šťastní. Ženatý Kokta po boku Ornelly omládl a Gabriela má již několik měsíců přítele, se kterým se poprvé na veřejnosti ukázala až začátkem tohoto roku na události Ples jako Brno, kde je redakce eXtra.cz zachytila na fotografiích. Krásná moderátorka nyní září štěstím.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy