Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Pyšná máma Olga Lounová básní o dceři: Je to zázrak, říká. Nic tomu nesahá ani po kotníky

Olga Lounová si svou mateřskou premiéru užívá. Přiznává, že vše ostatní jde teď stranou
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Se svolením Olgy Lounové
+ Dalších 7 fotografií
Rozhovor

Je to už rok a půl, co Olga Lounová prožívá to nejkrásnější životní období. V listopadu 2022 se zpěvačka stala maminkou a péči o rozkošnou dceru si náramně užívá. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak zvládá mateřství skloubit se svou kariérou, ale i to, jak se jí podařilo po porodu dostat zpět do formy. 

„Zazněla pro mě ta nejkrásnější árie na světě, a to z tvých maličkých úst. Vítej Arianne. Vítej do našich srdcí, kam jsi patřila odjakživa. Vítej do rodiny,“ těmito slovy oznámila v listopadu 2022 zpěvačka Olga Lounová radostnou novinu v podobě narození dcerky na svých sociálních sítích. Při té příležitosti se s fanoušky podělila i o vůbec první snímek s novorozenou holčičkou a na fotografii samozřejmě nemohl chybět ani pyšný tatínek Jan Kregl.


Rozhovor s Olgou Lounovou:


Rodičovskou premiéru si náramně užívá, kariéra jde stranou

Od porodu uběhl rok a půl, jak si zpěvačka svou mateřskou premiéru užívá? "Miluju to, je to nejlepší věc, která se mi v životě stala. Nic tomu nesahá ani po kotníky. Miminko je naprostý zázrak v tom životě, všechno ostatní najednou nemá takovou cenu, takovou hodnotu. Když porodíte tu bytost, tak máte ten svět hodně orientovaný na to miminko. Myslím si, že mi bude dlouho trvat, než se zase přeorientuju na fanoušky a na to všechno okolo," rozpovídala se zpěvačka v rozhovoru pro eXtra.cz.

Svou pozornost Olga nyní přirozeně upíná především k dcerce, ani na práci však nezanevřela. Olga nyní chystá letní koncertní šňůru. "Přestala jsem dělat divadlo a nenatáčím ani seriály, takže je to skloubitelné. Věnuji se hlavně malé a ta práce je na druhé koleji, jsem především na mateřské. Přesto to zvládáme, protože třeba koncert na fesťácích nebo na letních akcích trvá 60 minut, tak si na půl hoďky, hodinku odskočím a zase jsem s holčičkou. Jezdí se mnou, protože kojím. Snažím se nejezdit žádné dálky," říká Olga.

"Mám opravdu moc hodné miminko. Pláče zcela výjimečně," libuje si navíc zpěvačka, kterou jsme zastihli v rámci narozeninové párty podniku Waf Waf, kde ohromila i úžasnou formou. Olga však ženy a ostatní maminky příliš nepotěší - úžasnou postavu nemá "zadarmo". Jak pro eXtra.cz prozradila, hlídá si stravu a pravidelně sportuje.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy