Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Pyšná máma Marie Růžičková: Pochlubila se dcerkou a promluvila o dalším dítěti

Lejla je krásná holčička
Zdroj: Se souhlasem Marie Růžičková
+ Dalších 7 fotografií
láska

Manželka hokejového trenéra Vladimíra Růžičky (59) Marie (34) je častým terčem hanlivých komentářů kvůli svému vzhledu.  "Každý má přece nějakej vzhled, každý má rád něco jiného, každý je svým způsobem krásnej, ale to přece nevypovídá o tom, jaký je uvnitř," napsala svým hejtrům na Instagramu s nadhledem. Ona sama je totiž naprosto spokojená a užívá si rodinu a krásnou dcerku. Co o holčičce redakci eXtra.cz prozradila? 


Partneři jsou dlouhých sedm let, už pátým rokem spolu vychovávají dcerku Lejlu, přesto je vztah Vladimíra Růžičky a jeho ženy Marie stále některým lidem trnem v oku. “Já vím, že nemá smysl na hejtry reagovat, ale já prostě neumím mlčet a nechávat si nadávat. Nechápu, proč má někdo zapotřebí útočit na někoho, koho nezná. Nikdo neví, jaký jsem člověk, jaká jsem žena, matka, manželka. Nikdo nevidí, jak se starám o domácnost. Nemám rozhodně nohy na stole a nečekám, že mě tady někdo bude opečovávat. To by se mnou Vladimír nebyl. On je stará škola,” říká Marie Růžičková ve velmi otevřeném rozhovoru pro eXtra.cz s tím, že do očí jí za celých sedm let nikdo nikdy nic neřekl.

Marie ale s hejtry neztrácí čas a raději si užívá léta. Nedávno se s dcerkou vrátily z dovolené v Turecku, kde byly již tradičně samy. Vladimír totiž podle jejích slov nemá rád teplo a není dovolenkový typ. Prostě na dovolené nejezdí. Příští rok ale chce udělat výjimku právě kvůli jejich milované holčičce.

Marie Růžičková o dceři Lejle

"Lejla je hrozně hodná, hlavně vyspělá. Mám někdy pocit, že mám vedle sebe spíš sedmileté dítě než skoro pětileté. Naše malá je hodná odmalička. Nikdy nebyla rozmazlená a zlobivá. Teď je to lepší, řekne si, co si dá, na co má chuť. Je s ní sranda. Ona má skvělý smysl pro humor. Chápe i humor dospělých. Je to super. I když má manžel skvělý smysl pro humor, tak si myslím, že ho malá zdědila po mně. Jinak ale všichni, kdo nás znají, říkají, že je celá manžel. I když vypadá jako já. Lidé si rádi dělají srandu, že jsme ji ukradli, protože je blondýnka. Ale to já jsem byla také. Kdybych se nebarvila, také bych tak vypadala," vysvětlila Marie eXtra.cz.

"Vlastnosti má ale po manželovi. I v jídle. Všichni říkají, že je po Vláďovi. Po sportovní stránce je absolutně po něm. Ona na co sáhne, ať je to kopačák, basketbal, tak jí to jde. Manžel si s ní hodně kope, já taky, protože jsem vždy lítala s klukama po hřišti. Chodí tancovat. Je pohybově nadaná. Jenom ty ručičky má po Vláďovi, že jí z nich všechno padá," směje se. Fotografie s dcerou dává na svůj Instagram.

Slova o druhém dítěti

"Druhé dítě jsme řešili hodněkrát. Když malé byl rok nebo dva, bavili jsme se o druhém. Postupem času jsme to ale zavrhli. Shodli jsme se, že už další dítě nechceme. Neříkám, že se to nezmění, ale teď jsme ve fázi, že nechceme. Je to těžké. Manžel je starší a nedejbože, kdyby se mu něco stalo a já zůstala s dvěma dětmi sama. Mám celou rodinu na Moravě. Nemám tady nikoho, jenom jeho. Mně nemá tady ani kdo pomoci, i když to nepotřebuju, protože je malá hodná. Ale proto jsme to zavrhli."

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy