Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Pyšná máma Jasmina Alagič: Rozpovídala se o svém pohledu na výchovu dětí

Pyšná máma Jasmina Alagič: Rozpovídala se o svém pohledu na výchovu dětí
Zdroj: archiv Jasminy Alagič
+ Další 4 fotografie
mateřství
Už více než rok je Jasmina Alagič (31) maminkou roztomilého syna Sanela. Ona i její manžel Rytmus (43) chlapečkovi věnují spoustu času a z chvilek s ním strávených se upřímně radují. Pohledná slovenská moderátorka byla ohledně mateřství vždy otevřená, a proto se nebála vysvětlit, jak svého synka vychovává. Na knížky o dětech nedá, řídí se vlastní intuicí.

Jasmina Alagič a její manžel Patrik Vrbovský alias Rytmus prožívají se svým synem každý den nezapomenutelné chvíle. Šťastní rodiče se na sociálních sítích pravidelně chlubí nádhernými rodinnými fotografiemi a videi, z nichž je jejich blaženost patrná. Fanoušci tohoto páru si všimli, že malý Sanel má volnost a objevuje svět po svém. Pyšná maminka se proto rozpovídala o svém způsobu výchovy.

Moderátorka s bosensko-maďarskými kořeny přiznává, že o výchově toho stále spoustu neví a považuje se za nováčka. Řídí se vlastní intuicí a zdá se, že se to vyplácí. „Nikdy jsem nečetla žádné knížky ani jinou výchovnou literaturu. Vždy jsem na milion procent vnímala svého syna a výchovu přizpůsobuji jemu,“ vysvětlila mladá maminka na Instagramu.

„Nejde o to, že ho nechávám, aby si dělal co chce, ale o to, že se snažím respektovat jeho osobnost. Když nechce sníst desátou lžičku špenátu, nebudu ji do něj rvát jen proto, abych měla čistou misku,“ řekla Jasmina.

Hodnoty

Jasmina a Rytmus svého syna vedou k jasným hodnotám. „Chci, aby byl vychovaný tak, že si má vážit ostatních stejně jako sebe a nenechal se utlačovat a stejně tak neboural ničí sny,“ napsala a dodala, že sice vůbec neví, zda jde na výchovu dobře, ale že ve výsledku je právě Sanel jediný, kdo to může jednou posoudit.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy