Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Půvabná Tereza Kostková vyšla do ulic nenalíčená a byla k nepoznání! Je to vůbec ona?

Zdroj: Showpix.cz/archiv
+ Dalších 17 fotografií
Herečka Tereza Kostková (42) je velmi úspěšná a u diváků oblíbená. Hrála v celé řadě seriálů, lidé ji zbožňují a navíc je to velmi příjemná a pracovitá žena. Bohužel ani tyto vlastností jí nezaručily štěstí v lásce. Nedávno se ukázala v ulicích zcela neupravená a málokdo by poznal, že jde o jinak oblíbenou herečku a moderátorku.

Tereza Kostková patří mezi jedny z našich nejlepších hereček. Je půvabná, velmi pracovitá, úspěšná, ale největší problémy má právě s láskou. Kromě herectví se také věnuje už několik let moderování diváky oblíbeného pořadu StarDance.

Tereza je jasným příkladem toho, že v životě zkrátka nemůžeme mít všechno. Jinak vždy nádherně upravená dáma se ale nedávno ukázala v ulicích bez make-upu a s obyčejným culíkem na hlavě.

Bylo opravdu velmi těžké rozeznat, že jde právě o Terezu Kostkovou, která se zřejmě společně s ostatními v posledních týdnech připravuje na pokračování úspěšné taneční soutěže StarDance. Více fotografií Terezy Kostkové naleznete v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články