Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Půvabná tenistka prohrála sázku: Co musela absolvovat se studentíkem?

Zdroj: Twitter
+ Dalších 8 fotografií
Eugenie Bouchard je krásná tenistka, která oslňuje nejen na kurtu, ale i na sociálních sítích. Není divu, že po sportovní krásce muži šílí. Jeden mladík ji zkusil "sbalit" pomocí sázky a světe, div se, ono to zabralo!

Kanadská tenistka tipovala, kdo vyhraje letošní Super Bowl, a prohrála. Měla proto jít na rande s dvacetiletým studentíkem Johnem Goehrkem. Nejdřív váhala, jestli si má s úplně cizím klukem vůbec vyjít, ale nakonec splnila to, co slibovala v sázce. Prohrála a musela jít na rande

Jak k tomu došlo? Tenistka si totiž na Twitter napsala, že vsadí všechno na výhru týmu Atlanty. John oponoval, že pokud vyhrají fotbalisté New England Patriots, půjde s ním na rande. A v tu ránu tenhle tým obrátil a šel si pro výhru. A Eugenie šla na slibované rande.

Dvojice si vyšla na zápas NBA a strávili spolu velmi příjemný večer. A to tak příjemný, že si ho tenistka klidně zopakuje. Prý se jí moc líbilo, jaký je John "obyčejný a normální kluk". Byl prý také velmi slušný. Průběh celého večera naplánovala tenistka, ale on ji jako správný gentleman přišel vyzvednout do hotelu a donesl jí malý dáreček

"Bylo to moje nejlepší rande v životě," rozplývá se studentík, kterému se splnil sen.

Jenomže... Tak trochu tuhle romantiku "kazí" fakt, že tenistka už jednoho přítele má. Je to kanadský hokejista Bostonu Jordan Caron a ten se určitě nebude chtít dělit. A tak se rozvášněný student bude muset spokojit s rolí kamaráda.

Související články

Další články