Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Půvabná Taťána Makarenko a její vášeň: Miluji rychlá auta, ale pomalu se chystám na mateřství

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
MISS CZECH REPUBLIC
Taťána Makarenko (29) se kromě role ředitelky soutěže Miss Czech Republic připravuje na další, neméně důležitou. Vůbec poprvé totiž promluvila o mateřství. Co na to její partner Zdeněk Bahenský (33)? Taťána se mimo jiné svěřila, že si libuje v rychlé jízdě. Podobně jako ona to má i úřadující Miss Denisa Spergerová (19), která řízení miluje.

Ředitelka soutěže Miss Czech Republic Taťána Makarenko (29) je neustále v jednom kole. Její soutěž krásy patří v současné době mezi nejúspěšnější vůbec. Taťána tvoří už dlouhá léta pár s hokejistou Zdeňkem Bahenským (33).

Nejenom fanoušci občas naznačují, že Táňa je velmi úspěšná, ale pomalu má roky na to, aby založila rodinu. Půvabná Táňa nedávno prozradila, že jsou její vášní rychlá auta, ale pomalu přemýšlí nad založením rodiny.

,,Mám ráda rychlá auta a ještě více, než jako spolujezdec si to užívám za volantem. Své auto už mám docela dost staré. Mám stejné od svých 21 let a nyní právě pokukuji po novém. AMG motor u Mercedesu mě opravdu nadchl. Otázkou je, co na to můj partner, když se připravuji skoro už na mateřství. No uvidíme," prozradila Taťána Makarenko.

Kromě Táni se v rychlých autech vyžívá i úřadující Miss Denisa Spergerová. "Díky výhře v Miss Czech Republic mohu jezdit krásným Mercedesem a v osmnácti letech jsem si nemohla přát lepší. Když jsem si sedla za volant těchto rychlých vozů s AMG motorem, tak se ve mě probudil ďáblík, který si všechny auta chtěl hned vyzkoušet a také si zkusit své jízdní dovednosti. Měla jsem také možnost si vyzkoušet s instruktorem projížďku po okruhu, ale projížďka bych tomu úplně neříkala. Byla to spíš jízda a to opravdu rychlá. Mohla bych to absolvovat častěji. Určitě se příště opět budu chtít do AMG Driving Academy opět zapojit a zkusit si tentokrát naučit i nové manévry, zatáčení a jak se chovat v krizových situacích. Jak své auto prostě ovládat," dodala.

Související články

Další články