Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Půvabná Sara Sandeva je opět sama: S fotbalistou Černým to nevyšlo ani podruhé

Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další fotografie
rozchod

Herečka Sara Sandeva (24) je opět sama. S fotbalistou Václavem Černým (23), který hraje v Nizozemí a s nímž tak vedli vztah na dálku, se rozešli již podruhé. Lásky má ale Sandeva podle svých slov i po rozchodu dostatek.

"On je stále v Nizozemí, já už se před třemi měsíci nastálo vrátila do Česka. Měla jsem se kam vrátit, protože jsem nepustila pronajatý byt. Maminka mi vždy říkala, abych měla zadní vrátka, takže jsem ráda, že jsem ji poslechla," prozradila pro Super.cz herečka Sara Sandeva.

Nová láska se v jejím životě zatím údajně neobjevila. "Moje láska je moje rodina a moje práce," prozradila Sara, která je parťačkou herce Jakuba Prachaře, se kterým společně natáčí seriál Dvojka na zabití. "Jsem šťastná, že detektiva hraje Kuba, protože je důležité mít správného parťáka, když točíte denně několik obrazů," prozradila.

S fotbalistou Václavem Černým se rozešli již podruhé. Poprvé to bylo v roce 2017; důvodem tehdejšího rozchodu měl být fakt, že byl Vašek pracovně velmi zaneprázdněný a neměli na sebe čas.


Související články

Další články