Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Půvabná Sabine Kleckova: Život snů v Dubaji po boku světových hvězd neomrzí

Zdroj: Se souhlasem Sabiny Kleckove
+ Dalších 6 fotografií
Instadívka

Sabina Kleckova je dnešní Instagirl. Podívejte se do žhavé galerie krásky, která si plní svůj sen ve slunné Dubaji. Instadívka je unikátní projekt redakce eXtra.cz, který mapuje inspirativní ženy na Instagramu.

Sabina Kleckova žije svůj sen v Dubaji

Influencerka Sabina Kleckova sice pochází z Třince, ale žije v Dubaji. Živí ji sociální sítě, její Instagram je zaměřený na lifestyle a fitness. Pod přezdívkou @sabinekleckova nasbírala už skoro 67 tisíc sledujících. A její život jí závidí nejeden fanoušek. Sabina se stýká se slavnými lidmi i světovými influencery. Kde se něco děje, tam prostě nesmí chybět.

Přátelí se s hvězdami

Sama působí i na TikToku a mezi její přátele patří samé známé tváře. Do fitka s mistrem bojových umění Conorem McGregorem? Není problém! A co takhle známý fotbalový obránce Gerard Pigué z FC Barcelona? To si pište.

Sabina kromě toho úzce spolupracuje s kouzelníkem a hypnotizérem Lucou Gallonem. Krásná modroočka má rozhodně co nabídnout, fanoušci kromě její krásy a dokonalé figury obdivují také influencerčin vtip a inteligenci. Kromě angličtiny ovládá třeba španělštinu a němčinu a nám je jasné, že o ní ještě hodně uslyšíme.

"Můj život byl vždy plně nabitý, žila jsem již od malička na plno, závodně jsem tancovala, zkusila jsem své štěstí i v Československo má talent jako imitátorka tance Michaela Jacksona, vždy jsem byla velký fanoušek," říká Sabina, která se v životě prostě neztratí a miluje žít život na plné pecky.

Cestovala již od útlého věku. Když jí bylo teprve 16, vycestovala jako choreografka do USA. Dohromady navštívila přes 40 zemí! Španělsky umí i díky tomu, že žila ve Španělsku. Tam studovala herectví a živila se modelingem.

"Život se mi změnil až v Dubaji," popisuje. Teď ji sledují desetitisíce lidí. "Snažím se motivovat ty, co mě sledují. Zdravým životním stylem, cvičením, tím, že dokážeme vše a každý máme stejné možnosti. Jde o to jen chtít, nebát se a jít si za svým," říká krásná Sabina. Na sociálních sítích sice sdílí spoustu sexy žhavých fotek, sama je ale mnohem víc, než to.

Související články

Další články