Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Půvabná politička Ivana Kerlesová: Tenhle klenot má Šlachta ve svém hnutí Přísaha

Ivana Kerlesová: Politička pod křídly Roberta Šlachty
Zdroj: profimedia / foto Ivana Kerlesová / koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
politika

V politice se prosazuje další nejen inteligentní, ale krásná politička, kterou je Ivana Kerlesová. Zprvu byla členkou Trikolóry, ale nakonec přesídlila a je v čele jako jihočeská kandidátka hnutí Přísaha, kterou založil bývalý policista Robert Šlachta.


Cílevědomá bruneta Ivana Kerlesová stála u zrodu Trikolóry, z hnutí Václava Klause mladšího ale nakonec odešla, poté kandidovala na hejtmanku jižních Čech. Nyní je pod křídly bývalého elitního policisty Roberta Šlachty v jeho založeném hnutí Přísaha.

"Dění v Trikolóře pozoruji už zpovzdálí, měsíc po odeslání otevřeného dopisu jsem vystoupila. Nikdo z vedení se neobtěžoval reagovat, tak jsem dospěla k názoru, že se přístup nezmění a povede to k úpadku. Václav Klaus mladší své šance podle mě zhodnotil obdobně, proto to vzdal," svěřila se pro deník Expres letos v dubnu. Otevřený dopis, který podepsali i další členové Trikolóry, mluvil o "nedemokratické a autokratické cestě", kterou se hnutí vydalo.

Hnutí Přísaha popisuje Ivanu Kerlesovou jako - "původní profesí novinářka, nyní majitelka komunikační agentury. Věří v konzervativní hodnoty a vlastenectví". Sama Ivana pak sdělila, že jedno z témat, které otevře, bude špatná bytová situace v zemi.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy