Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Půvabná partnerka Jaromíra Jágra o Instagramu: Nic nemažu, každý si tam může psát, co chce

Láska Jágra a Branišové kvete.
Zdroj: Se souhlasem Dominika Branišová
+ Další 3 fotografie
rozhovor

Partnerka Jaromíra Jágra Dominika Branišová se v rozhovoru rozpovídala o Instagramu a soukromí. Tvrdí, že své osobní zážitky si bude zamilovaný pár spíše nechávat pro sebe a sociální sítě jsou pro ně především pracovním prostorem.

Dominika Branišová, modelka a přítelkyně Jaromíra Jágra, se vyjádřila v rozhovoru o sociálních sítích a negativních reakcích na nich. Sympatická, pracovitá a milá dívka to ve skutečnosti nemá vůbec snadné.

Dominika hovoří o tom, že sociální sítě jsou pro ni spíše pracovním prostředím. Dává si pozor na to, co zveřejňuje, vyhne se díky tomu nepříjemnostem. „Sdílím jen minimum ze svého soukromí, čím dál víc se přesvědčuji, že věci ze soukromí budu dávat na Instagram jen minimálně.

Nedávno krásná modelka sdílela zamilovanou fotku se svým partnerem, hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. Na otázku, zda čekala rozporuplné reakce, odpověděla pro server idnes.cz: „Reakcí jsem se určitě nezalekla, komentáře nechávám otevřené, nic nemažu, takže si tam každý může psát, co chce. Soukromí je věc, která je jen mezi námi dvěma a veřejnosti to nechci tolik ukazovat.“

Před časem se bývalá přítelkyně Jágra Inna Puhajková, která momentálně moderuje sportovní zprávy na TV Nova, vyjádřila, že je jí Dominika Branišová sympatická. Současná láska Jágra na to s úsměvem říká: „Je to milé přečíst si od neznámého člověka, že na něj působím sympaticky, také ji neznám, ale také mi přijde sympatická, je to oboustranné.

Když se Branišová obecně zamýšlí nad Instagramem, konstatuje, že se jedná v podstatě o prostředí, kde si lidé vylévají svou zlost a to se jí nelíbí. “Lidé se tam skrývají za anonymitou. Chodí si ke mně vylévat svou nespokojenost s vlastním životem. Na druhou stranu je každého rozhodnutí, co na sociálních sítích bude sdílet. Když tam sdílíte od rána do večera všechno, pak se nemůže nikdo divit, že je to propíráno v bulváru a že se k tomu lidé vyjadřují."

Zda považuje Dominika za chybu, že veřejně odtajnila vztah s Jágrem, odpovídá: „Odtajnila ho za mě média minulý rok. Kdyby to bylo na mně, tak bych to nikde úplně neprezentovala. Nemyslím si, že to byla chyba. Dala jsem tomu skoro rok, abychom si ten vztah užili. Řekl mi, ať se rozhodnu podle sebe a podle svých pocitů.“


Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy