Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Půvabná olympionička Emily Seebohm trpí: Projímadla a touha vyhrát ji dostaly na dno

Emily Seebohm: Krásnou plavkyni dostaly projímadla a touha vyhrát až na dno
Zdroj: Emily Seebohm archiv
+ Dalších 8 fotografií
boj
Emily Seebohm (28) je dvojnásobná olympijská šampionka a pětinásobná mistryně světa v plavání. Na první pohled to vypadá, že Emily má vše, po čem běžné ženy touží. Je krásná, talentovaná a úspěšná. Jenomže zdání na první pohled může klamat a bohužel je to tak i v tomto případě. Už dva roky totiž půvabná plavkyně trpí poruchou příjmu potravy, která jí ztěžuje život ve všech ohledech.

"Poslední dva roky trpím poruchou příjmu potravy. Přejídám se, očišťuji se a beru projímadla. Počítám kalorie, vynechávám jídla a pořád se vážím. Svoje tělo soudím pokaždé, když jsem před zrcadlem. Bylo mi řečeno, že jedinou možností, jak můžu ještě zrychlit, je, že snížím hmotnost. A já tomu uvěřila," napsala australská olympionička Emily Seebohm na své sociální sítě.

Půvabná Emily Seebohm je dvojnásobná olympijská šampionka a pětinásobná mistryně světa v plavání. Emily by velmi ráda reprezentovala svoji zemi na další olympiádě, která se má uskutečnit v Tokiu, ale její vážné zdravotní problémy jí to dost ztěžují.

"Abych dala svému tělu lásku, kterou si zaslouží a abych byla ke všem upřímná, včetně sebe. O nic nežádám, jen doufám, že mohu pomoci někomu, kdo zažívá něco podobného," dodala odhodlaná Emily, která chce jednak motivovat lidi s poruchou příjmu potravy a také má v plánu se svojí nemocí skutečně zatočit.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy