Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Půvabná Monika Kilnarová (20) válí na kurtech: Podle fanoušků je nejkrásnější českou tenistkou

Půvabná Monika Kilnarová (20) válí na kurtech: Podle fanoušků je nejkrásnější českou tenistkou
Zdroj: archiv Moniky Kilnarové
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Blonďatá kráska Monika Kilnarová (20) touží prorazit v tenisovém světě. Rodačka z Ostravy se zvládla dostat do třetí světové stovky, ale pak to šlo s její dráhou z kopce. Naštěstí nevěší hlavu a o to víc na sobě začala makat. Navíc má jednu obrovskou výhodu. Všichni ji považují za nejkrásnější českou tenistku!

Není divu, že zápasy Moniky Kilnarové, i když nepatří mezi úplnou špičku, patří na turnajích ITF k nejnavštěvovanějším. Blonďatá princezna moc dobře ví, že se divákům líbí. Ostatně pro to sama dělá maximum!

„Baví mě móda a líčení, takže se vždycky nějak snažím sladit oblečení a před zápasem se líčím. Potom se cítím i lépe na kurtu,“ prozradila deníku Sport.

A evidentně to nese svoje ovoce. Na Instagramu má totiž o poznání víc fanoušků než její slavnější vrstevnice Markéta Vondroušová (20). Ta se přitom probojovala do finále loňského French Open. Vondroušová má 34 tisíc sledujících, Kilnarová o pět tisíc navrch.

Jako v bavlnce

Monika se žene vpřed a zdá se, že se nenechá ničím zastavit. Vždyť už jako šestnáctiletá podepsala smlouvu s marketingovou agenturou IMG. Ta se stará i o českou tenisovou legendu Petru Kvitovou (30).

Kilnarová by nerada lidi zajímala jen kvůli vzhledu, prorazit chce především v tenisovém světě. Držíme palce, aby se jí to podařilo!

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy