Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Půvabná moderátorka Sandra Parmová se vdala: Šaty z peříček a svatba ve stodole

+ Další 4 fotografie
svatba
Moderátorka Odpoledních zpráv na Primě Sandra Parmová (33) v sobotu ve dvě hodiny odpoledne řekla své ano snoubenci Pavlu Pospíšilovi. Svatba se konala v malebné stodole Suška poblíž Znojma a je to pořádná oslava, na kterou se chystala kráska několik měsíců.

I přes nervozitu z toho, jak vše dopadne nakonec vše dopadlo na jedničku. Všichni hosté byli nejvíc překvapeni ze šatů nevěsty i ženicha. Nevěsta měla šaty na míru od návrhářky Hermine Khalaf Pogosyan, zdobenou sukni doplňovala zezadu krajka do tvaru andělských křídel.

„Šaty byly poseté peříčky, která ve větru vlála. Cítila jsem se v nich nádherně,“ prozradila Sandra Parmová. Ženich zvolil netradičně světlý oblek, který se stodolou uprostřed polí krásně ladil. „Jsem šťastný, že mám Sandru za ženu, těším se na náš společný život,“ zářil ženich Pavel Pospíšil.

Svatba se konala na jižní Moravě ve stodole Suška poblíž Znojma. Pohledná moderátorka má nyní už s manželem Pavlem dvouletou dceru Emily. Předtím Sandra žila pět let s kolegou, reportérem Michalem Janotkou.

Mohlo by vás zajímat

Další články