Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Půvabná Michaela Ochotská přiznala nový vztah! A po mateřské by se mohla objevit zpět na obrazovce

Michaela patřila k nejpůvabnějším televizním moderátorkám.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Je krásná, talentovaná a konečně i zamilovaná... Michaela Ochotská (33) neměla dlouho úsměv na tváři poté, co jí nevyšlo manželství s Lukášem Rosolem, ale vše se otočilo. Aktuálně je totiž blonďatá moderátorka v novém vztahu a jak to vypadá, s novým mužem stráví i vánoční svátky.

Dlouho mlčela, snažila se přemoct bolest z rozpadu rodiny. Teď je ale opět šťastná. Jak se redakci eXtra.cz podařilo zjistit, jedna z nejvíce sexy žen showbyznysu Michaela Ochotská nerandí s mladým fotbalistou Martinem Hálou (25), ale po jejím boku je nový muž, o němž Míša zatím nechce mluvit. „Není důvod, jsem maminka na mateřské a moc se těším na vánoční svátky, které si s milovaným synem užije,“ řekla eXtra.cz bývalá hvězda televize Nova.

Kdo je její nový partner, je zatím záhadou. Ovšem ještě rok sexy rajda bude na mateřské a potom by se ráda vrátila na televizní obrazovky, kde ji měli diváci rádi a kariérně se jí dařilo. „Zatím není kam spěchat, ale snažím se na sobě pomalinku pracovat. Ráda bych se na obrazovku vrátila, ale zatím je předčasné mluvit o tom, co bude za rok. Teď je pro mě na prvním místě syn,“ dodala kráska.

Vztahy s tatínkem malého Andrého – Lukášem Rosolem – jsou po rozvodu na úrovni sousedských vztahů, což je pro jejich krásného chlapečka důležité. Navíc Míša dnes slaví své 33. narozeniny a nejen její blízcí, ale i fanoušci jí unisono přejí hlavně zdraví, lásku a pohodu.

Související články

Další články