Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Půvabná Maye Musk v Praze! Kdo měl tu čest se s ní setkat?

Maya si návštěvu Prahy náramně užila.
Zdroj: Instagram Maye Musk
+ Další 4 fotografie
Významná návštěva

Maye Musk (73) navštívila Prahu! Majitelka jednoho z nejzajímavějších životopisů, mezinárodně uznávaná modelka, mentorka i autorka úspěšné knihy Když má žena plán. Tato nádherná, inspirativní dáma je (mimo jiné) i maminka jednoho z nejbohatších lidí světa Elona Muska. Jak sama napsala na Instagram, návštěva Prahy vždy patřila mezi její sny, a právě nyní si ho splnila! Kdo z českých osobností měl tu čest se s Maye setkat? 

Maye Musk je mimořádně inspirativní osobnost, Žena s velkým Ž. Elegantní, charismatická dáma o svém životě pojednává v knize Když má žena plán, kde se s překvapením dozvíme, že ne vždy byl její život honosný tak, jak tomu je dnes. I když patří do jedné z nejbohatších rodin na světě, i ona se často pohybovala na hranicích chudoby. Potýkala se s nadváhou a v modelingu působila jako plus size modelka. Díky častému stěhování často začínala od nuly. V knize popisuje všechny životní etapy se snahou motivovat čtenáře.

Modelingu se věnuje neskutečných 50 let, za tu dobu se objevila například na titulních stranách časopisu Time nebo Vogue, v němž se v roce 2017 dokonce stala modelkou CoverGirl, a to v 69 letech!
Návštěva Česka, o které infromoval Vogue.cz, byla taktéž úzce spjatá právě s již zmíněným vydavatelstvím, které organizovalo konferenci zaměřenou na mentoring a nové technologie. Objevilo se na ní mnoho zajímavých řečníků, a Maye byla hlavní tváří. V rámci této příležitosti se z českých osobností setkala například s Terezou Maxovou.

Nebyla zde jen pracovně, Prahu si užila naplno a navštívila i významné pražské památky. Prohlédla si Karlův most, orloj, ale podívala se i do Národního divadla. Tam měl tu čest český legendární umělec a choreograf Yemi A.D., s Maye si stihl popovídat a udělat památkový snímek.

I Maye se na svém instagramovém účtu pochlubila fotkami z Prahy. Vždy jsem chtěla navštívit Prahu! Sny se plní!” napsala.

Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy