Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Půvabná kráska s duší anděla: Vítězka Miss Czech Republic Kopíncová šila v karanténě roušky

Půvabná kráska s duší anděla: Vítězka Miss Czech Republic Kopíncová šila v karanténě roušky
Zdroj: koláž eXtra.cz / Miss Czech Republic / IG: @karolinakupincova
+ Dalších 9 fotografií
vítězka
Ve čtvrtek 23. července se konalo finále Miss Czech Republic 2020 a vítězkou se stala 22letá Karolína Kopíncová. Půvabná brunetka v době, kdy byla ve hře karanténa a značné omezení pohybu kvůli koronaviru, pomáhala těm, kteří to potřebovali.

Titul Miss Czech Republic ve stejnojmenné soutěži získala krásná Karolína Kopíncová z Brna. Bude reprezentovat Českou republiku na největší a nejstarší soutěži krásy světa. Karolína však není jen půvabná, má také duši anděla. Studentka mediální komunikace totiž v karanténě sedla s maminkou k šití roušek pro ty, kteří je potřebovali. Roušky dodávaly hlavně seniorům.

Chci být inspirací dívkám i dalším lidem, míní vítězka

Kopíncová bere výhru v Miss Czech Republic jako velký krok vpřed, obrovskou příležitost najít sama sebe a uchycení v tom, co ji baví. "Chci se stát inspirací dalším dívkám, ale i jiným lidem. Mám chuť na sobě pracovat a neustále se posouvat, rozvíjet a tvořit," uvedla novopečená Miss World.

Srdce této krasavice je však zabrané. S jejím přítelem Radovanem je neuvěřitelně šťastná, jak sama prezentuje na svém Instagramu, kde ji mimochodem sleduje přes 8 a půl tisíce lidí. Je jasné, že teď se řady fanoušků rozrostou o dalších několik tisíc.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy