Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Půvabná Jitka Nováčková promluvila o stěhování do Řecka a miminku: Jak to vidí do budoucna?

Půvabná Jitka Nováčková promluvila o stěhování do Řecka a miminku: Jak to vidí do budoucna?
Zdroj: eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
rozhovor
Na Mercedes-Benz Prague Fashion Week dorazila řada známých českých osobností. Na jedné z přehlídek se ukázala i česká modelka žijící v zahraničí Jitka Nováčková (28). Půvabná Jitka promluvila o stěhování do Řecka, ale třeba i koronaviru. Co všechno nám prozradila?

Ani vítězka soutěže Česká Miss 2011 Jitka Nováčková si nenechala ujít Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Na úterní přehlídce Jiřího Kalfara se prošla po mole v bílých šatech dlouhých až na zem a předvedla hluboký dekolt. O pár hodin později se ukázala také na přehlídce Vandy Jandy, kam nejprve dorazit nechtěla, protože neměla outfit, ale Vanda se ochotně nabídla, že jí šaty zařídí. A tak Jitka nakonec dorazila, a to v šatech rovnou od samotné Vandy Jandy. Jak moc to Jitce slušelo, se podívejte ve fotogalerii.

Stěhování do Řecka

Začátkem roku se Jitka Nováčková přestěhovala za svým přítelem Timem Sparvem (33) do Dánska. Před nedávnem opět zvedla kotvy a společně s přítelem se přestěhovala do Řecka. Moc dlouho se tam ale neohřála. "Já jsem tam byla zatím jen 5 dní, takže jsme víceméně stihli jenom vybalit kufry a pronajmout si byt, pak jsme museli zase oba letět. Teď uvidíme, jak se budeme zabydlovat. Potřebujeme si také pronajmout auto a pak to tam budeme objevovat," svěřila Nováčková pro eXtra.cz.

Oproti Dánsku je to ohromný skok, co se týká teplot. Jak to zatím Jitka zvládá? "Vždy jsme jenom zařizovali, na oběd a pak jsme byli uvnitř. Víceméně tím, že dělám online, tak jsem měla home office v prostředí s klimatizací, což se dalo zvládnout. Ale být venku celý den bych opravdu nechtěla," zasmála se Nováčková.

A jak dlouho plánují s Timem zůstat? "V Řecku budeme určitě do června. Pak uvidíme, zatím neplánujeme zůstat. Uvidíme podle další smlouvy, protože partner je fotbalista, takže jsme se tam přestěhovali kvůli smlouvě," vysvětlila Nováčková. "Do Prahy jsem nezavítala jen kvůli Fashion Weeku. Partner totiž odlítal za prací a nevím, co bych tam dělala sama," dodala.

Názor na koronavirus

Půvabná Nováčková se koronaviru rozhodně nebojí. "Koronaviru se nebojím. Pokud se to stane, tak se to stane. Ale myslím si, že jsem docela opatrná. I státy, do kterých cestuji, jsou opatrné," řekla.

Jitka je jedna z mála těch, které vládní opatření nepřijdou chaotická. "Vládní opatření respektuji. Nejsem epidemiolog, nejsem politik, budu respektovat to, co mi kdo řekne, ať dělám," uvedla Nováčková.

Plány do budoucna

Protože Jitka randí s pohledným Finem už pár let, všechny napadá otázka, kdy bude svatba. "Jestli někdo plánuje svatbu, tak já to nejsem. Nemám rozhodně nic na ruce (prstýnek - pozn. red.), myslím, že to není na mně," smála se Jitka. "Ale určitě někdy jsme se bavili o tom, že se brát budeme. Asi bych si vzala i partnerovo jméno. Ve Skandinávii je to tak, že si člověk může vybrat. Takže Tim si může vybrat, jestli on bude Nováčková, nebo já budu Sparv. Ale zatím to není na pořadu dne, ještě s tím stěhováním. Ale šaty, co mám na sobě, vypadají trošku svatebně," pokračovala s úsměvem Nováčková, která na sobě zrovna měla šaty z přehlídky Jiřího Kalfara.

A co třeba miminko? Na to Jitka aktuálně nemá ani pomyšlení. "Teď máme plnou hlavu stěhování a neřešíme nic jiného. Co bude, bude," zakončila Nováčková.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy