Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Půvabná herečka z Ulice Sabina Rojková je zase singl: Co stojí za jejím rozchodem s Vincentem Navrátilem?

Jejich vztahu je konec…
Zdroj: archiv
+ Dalších 41 fotografií
Byla to velká láska. Mezi herečkou Sabinou Rojkovou a jejím hereckým kolegou Vincentem Navrátilem to dlouhou dobu vypadalo, že tenhle pár spolu vydrží opravdu hodně. Bohužel nyní je jejich lásce konec. Pár se rozešel. Co za tím stojí?

Vedle Sary Sandevy a Anny Kadeřávkové je Sabina Rojková jednou z nejkrásnějších hereček seriálu Ulice. Tahle kráska byla zadaná celé dva roky se svým hereckým kolegou Vincentem Navrátilem. V současné době přišla nepříznivá zpráva, že se tenhle páreček rozešel.

Dvacetiletá Sabina a dvacetiletý Vincent tvořili téměř dva roky nádherný pár. Ještě nedávno vypadali na fotkách opravdu zamilovaně a nic nenasvědčovalo tomu, že by se snad blížil rozchod. Herečka ke krachu vztahu promluvila pro Blesk.cz: „Nejsme už spolu. Každý jsme chtěli něco jiného, už to dál nešlo.“

Podle toho lze poznat, že se nejspíše nejednalo o žádné unáhlené řešení, ale že problémy ve vztahu přetrvávaly. Nicméně momentálně je půvabná Sabina opět singl. Tak uvidíme, jak dlouho bude smutnit, protože spousta chlapů na ní může oči nechat.

Související články

Další články