Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Půvabná herečka Jitka Čvančarová porodila chlapečka: Slova dojetí i velmi neobvyklé jméno!

Gratulujeme!
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 43 fotografií
Jitka Čvančarová (40) se podruhé stala maminkou. Radostnou zprávu oznámila na sociální sítí Instagram. Nechyběla rozkošná fotka a slova dojetí. Herečce se narodil chlapeček a dostal vskutku zajímavé jméno. Tatínek Petr Čadek (39) má velkou radost. Syn se narodil 16. července.

Oblíbená herečka Jitka Čvančarová (40) 16. července porodila své druhé dítě. Jitka ani tatínek Petr Čadek neskrývali velkou radost. "Moji milí, přesně před rokem jsem se svým mužem držela mou maminku do poslední chvíle za ruku, když odcházela. Náš chlapeček k nám přišel přesně po roce ve stejný čas, narodil se ve stejný den s odstupem pouhých desítek minut. Život ukázal svou sílu. Pokora, úcta. Jsme tolik šťastní za ten dar, " napsala na sociálních sítích.

Chlapečka pojmenovali Theodor. "Je krásný, zdravý a usmívá se! 3,5 kg, 51 cm, bude pokřtěný Theodor Christian Čadek. Děkujeme mnohonásobně všem lékařům a celému personálu v zemské porodnici U Apolináře. Děkujeme váženému profesorovi Antonínu Pařízkovi za jeho profesionální, vlídnou a skvělou péči,“ chválí všechny herečka.

Mohlo by vás zajímat

Další články