Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Půvabná Ewa Farna a její největší problém: Začne s tím něco dělat, nebo bude stále terčem posměchu?

S vkusem Ewy Farné to je jako na horské dráze.
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 17 fotografií
Zpěvačka Ewa Farna (25) má jediný problém, a to s vkusem na oblékání. Zatímco se najdou občas chvíle, kdy jsou všichni překvapeni z toho, jak to Ewě sluší, tak pak přijde totální obrat, který naposledy nedokázali překousnout ani fanoušci a byla z toho docela solidní mela na sociálních sítích. Ewě to zkrátka po téhle stránce vůbec nejde.

Ewa Farna je bezesporu jedna z nejlepších zpěvaček v Česku. Půvabná holka s velkým srdcem, která by se pro své fanoušky rozdala. Jenomže ani Ewa (25) není dokonalá a už dlouhá léta ji trápí problém s oblékáním.

Co se týče vkusu, je to s Ewou jako na horské dráze. Jsou chvíle, kdy se zpěvačka obleče perfektně a všem škarohlídům spadne brada. Sotva začnou Ewu módní odborníci chválit, že jí to v poslední době jde, tak se jí povede udělat naprosto nesmyslný přešlap třeba jako naposledy.

Ewa se narvala do modrého kostýmku, který jí přidával kila navíc a absolutně nelahodil její postavě. Všimli si toho už i její fanoušci a chtěli na to zpěvačku upozornit. Výsledkem ale bylo, že se do nich rázná Ewa pustila a nenechala si nic líbit.

Je sice pravda, že si každý může nosit, co chce, ale v tom případě musí být schopen snést kritiku, což se Ewě v tomhle případě moc nepodařilo. Možná by stálo za to pouvažovat nad změnou stylisty. Nemyslíte?

Související články

Další články