Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Půvabná Elis Mraz šlápla vedle: Zpěvačka svá kila nosit umí, ale puntíky to zkazily

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
krok vedle
Elis Mraz (25) patří mezi nejtalentovanější mladé zpěvačky současnosti. Sympatická zpěvačka byla jedna z adeptů, kteří by mohli Českou republiku reprezentovat v letošní pěvecké soutěži Eurovision Song Contest 2020. Silným soupeřem byl ale Ben Cristovao (32), který nakonec vyhrál. To ale neznamená, že by měla nadějná zpěvačka ve své snaze polevit. Elis samozřejmě nechyběla na vyhlášení vítěze v národním kole soutěže, ale tentokrát to nevychytala s výběrem oblečení.

V jednom z pražských klubů se konalo vyhlášení vítěze v národním kole soutěže Eurovision Song Contest, na které dorazila také Elis Mraz. Vítězka v anketě Český slavík Mattoni 2014 v kategorii Objev roku Elis byla jednou z těch, které se pokoušely dostat do semifinále Eurovize.

I přesto, že nakonec pojede Česko reprezentovat Ben Cristovao, tak se na večírku bavila. Sympatická zpěvačka je holka krev a mléko a své tvary umí hrdě nosit a téměř pokaždé všechny zaujme svým výběrem modelu a je středem pozornosti.

Tentokrát mladičká Elis sice byla nepřehlédnutelná, ale se svým outfitem to moc nevychytala.

Zbytečná kila navíc

Na pondělní akci se blonďatá zpěvačka ukázala v krátkých puntíkovaných šatech, které doplnila šátkem stejného vzoru, červenými botami a doplňky stejné barvy. Elis nejenom na svém Instagramu jasně dokazuje, že umí nosit svoji kypřejší postavu a rozhodně si z toho žádnou hlavu nedělá.

Roztomilá zpěvačka je na svůj věk velmi úspěšná a odborníci se shodují na tom, že o téhle holce ještě uslyšíme. Na večírek ale tentokrát sáhla po špatném výběru. Puntíkované šaty zpěvačku úplně zbytečně rozšiřují a kladou důraz na její nedokonalosti.

Volba punčoch vzhledem k botám není příliš šťastná a Elis šlápla vedle. Tak snad se příště polepší.

Související články

Další články