Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Půvabná Decastelo oslavuje 41. narozeniny: Tady je 20 nejžhavějších fotek Evy

Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
žhavé foto
Žhavá Eva Decastelo oslavuje už 41. narozeniny. Je proslulá tím, že se nebojí ukázat své vnadné křivky. Rozhodně se nemá za co stydět, protože na to, že už je maminkou dvou dětí, vypadá naprosto skvostně.

Eva Decastelo je českou herečkou, modelkou a moderátorkou. Jednoznačně patří mezi jedny z nejpůvabnějších českých moderátorek. Eva se nebojí jít s kůží na trh a není se také čemu divit, protože má naprosto skvostnou postavu. Takovéhle vnady nemá jen tak někdo.

Decastelo je provdaná za publicistu Reného Decastela. Společně vychovávají dvě krásné děti. Eva rozhodně nevypadá na to, že už má za sebou dvě děti a takovouhle postavičku by jí mohla závidět kdejaká bezdětná dvacítka. Že patří mezi nejvíce sexy ženy Česka, dokázala, když se objevila téměř nahá na titulní stránce časopisu Playboy. Nejen že má perfektní křivky, ale má i naprosto svůdný obličej, nad kterým se pozastaví nejeden muž.

Nejžhavější moderátorka Česka dnes oslavuje už 41. narozeniny. Musíme uznat, že na svůj věk vypadá naprosto dokonale. Na počest narozenin Evy jsme pro vás vybrali 20 nejvíce sexy fotek. Prohlédnout si celou fotogalerii rozhodně stojí za to. Ale pozor, může vám z toho být horko.

Související články

Další články