Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Půvabná Alice Bendová si ve filmu Pepa zahrála ošklivku: Jak to krásná herečka snášela?

Alice Bendová se proměnila v ošklivku.
Zdroj: archiv
+ Dalších 19 fotografií
Herečka a moderátorka Alice Bendová hraje většinou osudové sexy ženy. Ve filmu Pepa ji uvidíme v trochu jiné podobě. Hraje Jarmilu, lehce snobskou a bezdětnou paničku, která si s módou tak úplně nerozumí.
  • Jarmila ale není zlá

Není, je to dobrá kamarádka Zdeny, s níž řeší její manželské peripetie s Pepou. Zdena s Pepou k nám pravidelně chodívají hrát kanastu a já se snažím udržovat atmosféru tak, aby se ti dva moc nepohádali. Myslím, že je Jarmila taky dobrá hospodyňka. Svého muže Tondu trochu ovládá, ale řekla bych, že v normě.

  • Jarmila chce vždycky v kanastě vyhrát. Jste vy taky tak soutěživá?

Taky chci vždycky vyhrát, ale jediný, nad kým nechci zvítězit, jsou moje dvě děti. Ty vždycky nechávám vyhrát. Ne vždycky, ale často. Ale jak děti rostou, už vyhrávají ony nade mnou. Hrajeme všechny možný hry, máme rádi, když sejdeme všichni i s mou mamkou a ségrou a jejími dětmi. Hrajeme monopoly, activity, labyrint, ale i kanastu nebo žolíky. Užíváme si, že jsme všichni dohromady.

  • Co je pro vás hlavní myšlenka filmu?

Hlavní myšlenka je pro mě asi to, že by se měl člověk zamyslet, co je pro něj v životě důležitý. Že bychom se neměli rozčilovat kvůli každé hlouposti, hádat se, snažit se všechno řešit, případně mít deprese, když se nám něco nedaří. I když někdy deprese přijdou samy, přestože se člověk cítí šťastný.

  • Vy jste někdy něco podobného zažila?

Zažila jsem jenom chvilkové poporodní deprese, které souvisely s novou životní rolí, a jak přišly, tak taky odezněly. Naštěstí. Ale znám plno lidí, kteří jimi trpí. Člověk je často kvůli něčemu nespokojený, protože si dává nesplnitelný cíle. A to ho může uvést do deprese. Nebo cíl splní a má najednou pocit, že neví, co dál. Možná je někdy lepší dávat si snazší cíle a postupovat krůček po krůčku. Stát při zemi a radovat se z úplných maličkostí. Já se snažím mít radost z každé blbosti. A někdy se u mě střídá smutek i radost během chvilky. Podobně jako v tomhle filmu. Sice je to komedie, ale místy docela smutná. Jsou tam hodně vtipný momenty, nebo paradoxní, ale někdy mají smutnou dohru.

  • Co pro vás byl nejveselejší moment?

Já jsem se odbourala sama, a úplně mimo natáčení. Když jsme točili v motolském krematoriu, přivezli dron. V jednu chvíli ho tam kameramani nechali a celý štáb poodešel trochu dál po cestě, kde byly monitory a další technika. Já jsem chtěla dron vyfotit pro děti, abych jim ho doma ukázala. Ale netušila jsem, že dron je zapnutý a jak jsem si k němu sedla do dřepu, natáčel to, co jsem opravdu netušila, že natočí, a nasnímal mě z úhlů, ze kterých jsem fakt snímaná být nechtěla. Strašně jsem se styděla, bylo mi trapně. Ale pak jsem si řekla: No a co, stanou se v životě horší věci. Tak se na můj úkor štáb pěkně pobavil. Člověk si ze sebe musí umět udělat srandu. Ale ve filmu je spousta veselých momentů. I romantických. Mně se třeba líbila scéna, kdy jsme na diskotéce a Pepa poprvé vidí Zdenu, která přichází k našemu stolu. On na ni zírá úplně vykolejený. Myslím, že ten obraz bude zpomalený, protože je to osudový okamžik, a bude vypadat určitě moc krásně.

  • Film je mimo jiné taky o osamění. Připadala jste si někdy osamělá?

Ne, nikdy. Naštěstí. Film se odehrává částečně v osmdesátých letech, čemuž odpovídají i kostýmy. Jarmila je trochu kopýtko, ona se v osmdesátkách trochu zasekla a je to na ní vidět. Takže i v pozdějším věku, kdy se děj odehrává už v současnosti, neumí moc používat make up a pořád si libuje v růžové rtěnce, neví, jaký účes by jí seděl. Obléká se rádoby elegantně, mně ale její kreace připadají spíš jako pro sedmdesátiletou paní. Ona si ale myslí, bůhvíjak se v módě nevyzná. A proto, že chce dělat chytrou, nosí brýle, přitom dobře vidí. Jarmila si připadá velmi sexy, ale já si v téhle roli připadám přesně opačně. Maskérky vám prý musely do některých scén zalíčit tetování. Já jsem si myslela, že když se nechám tetovat vzadu pod vlasy, nic nebude vidět, ale není to pravda. Když to jde, kostymérky mi tetování schovají pod nějakou šálu, když ne, musí mi ho maskérky zalíčit. Ale třeba ve filmu Kajínek režisér Petr Jákl moje tetování využil a nechal mému filmovému manželovi, kterého hrál Vašek Noid Bárta (37), na záda namalovat moje jméno.

  • Film Pepa je natočený a míří k divákům. Co vás čeká dál?

Od dubna nebo od května mám začít točit šestnáctidílný seriál, v němž mám hrát učitelku. Moc se na to těším, učitelku už jsem hrála v seriálu Základka a pak v Kameňáku. Jinak dál provázím pořadem Paparazzi a natáčíme pořad U tebe, nebo u mně, který je volně pojatý podle španělské verze a vždycky jedeme na návštěvu za různými osobnostmi domů. S nimi si povídáme o lásce, radostech i strastech a vaříme nebo děláme cokoliv jiného. Je to moc příjemný setkávání.

Související články

Další články