Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Putinova utajovaná dcera otce nezapře. Teď zmizela z luxusního sídla v Petrohradu

Údajná dcera Vladimira Putina Luiza.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Tajná dcera

Dvacetiletá Luiza Rozova, známá také jako Elizaveta Krivonogičová, je údajnou třetí dcerou ruského prezidenta Vladimira Putina (70). Ačkoli šéf Kremlu ani jednou nepotvrdil, že by byla jeho skutečným potomkem, podoba se u nich rozhodně nezapře. Podle webu Mirror ji od začátku války na Ukrajině drží prezidentova ochranka mimo záře reflektorů. Luiza si navíc zrušila sociální sítě, nevěnuje se své módní značce a nikdo o ní již přes rok nic neví.

Na začátku března oslavila dcera ruského prezidenta Vladimira Putina Luiza Rozova dvacáté narozeniny. Dříve byla velmi aktivní na sociálních sítích, kde jí sledovalo 84 tisíc lidí. Poté, co její otec začal válku na Ukrajině, však profil uzavřela a většinu příspěvků smazala.

Podle webu Mirror tak učinila na popud svého otce. Více než rok, tedy od začátku války na Ukrajině, o Luize navíc nikdo neslyšel. Předpokládá se tak, že ji ochranka drží na tajném místě, aby jí nikdo nemohl ublížit. Kromě toho se zcela zastavil také její módní byznys. Luiza totiž měla vlastní značku oblečení s názvem 123th Ave, kterou založila v roce 2020, a své módní kreace předváděla i na přehlídce.

Matka je bývalá uklízečka

Vladimir Putin nikdy nepotvrdil, že je Luiza jeho dcerou, podobu však popřít nemohou. Zplodit ji měl s milenkou a bývalou uklízečkou Světlanou Krivonogičovou (48). Podle zahraničního webu Otkrito se z bývalé uklízečky náhle stala milionářka. Má podíl v bance Rossija, vlastní nemovitosti v Monaku a patří k nejbohatším ženám v zemi. Lidé z blízkého okruhu Vladimira Putina jí mají posílat luxusní dárky. Ani Světlana, ani Vladimir a ani údajná dcera Luiza nikdy nekomentovali údajný příbuzenský vztah mezi Putinem a Elizavetou.

Má žít v luxusním sídle

Luiza má žít v luxusním petrohradském penthousu, který si rozhodně nemůže dovolit jen tak někdo. Informace o tom, že v něm má se svou matkou žít, vyšla poměrně nedávno. Informoval o tom Daily Mail, podle něhož vyšla pravda najevo poté, co se hackeři nabourali do záznamů doručovací služby Yandex Food a zveřejnili je. „Paní Světlana Krivonogičová má byt o celkové ploše 400 metrů čtverečních na nábřeží řeky Fontanky. Děkuji za tip Luize Vladimirovně (Putinova údajná dcera, pozn. red.), která si na tuto adresu objednala jídlo,“ napsal Oleg Jemeljanov, který je napojen na uvězněného opozičního vůdce Alexeje Navalného.

Zmiňovaný penthouse je v komplexu s názvem Fontanka 76. Na této adrese se nacházejí luxusní byty, které postavila německá firma Engel & Voelkers. V prostorách penthousu je bazén, pozlacené detaily, mramorové sloupy a podlahy, kamerový systém, wellness centrum a další služby.

Co řekla na podobu s Putinem?

Elizaveta momentálně studuje management umění a kultury, jak prozradila v jediném rozhovoru pro GQ. „Vybrala jsem si tento směr, protože je v něm hodně různých oborů: kino, divadlo, malba, design i móda. Snažím se dělat od všeho trochu,“ prozradila. Na dotaz, jestli je Putinovou dcerou, však neodpověděla. Co se týče jejich viditelné podoby, uvedla jen toto: „Poslouchejte, z jeho mladých fotografií to asi vypadá, že jsme jedna rodina. Ale jak se ukázalo, existuje spousta lidí podobných Vladimiru Vladimirovičovi.“

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy