Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel

Pussycat dolls hlásí comeback: Jak se členky za ty roky změnily? FOTO UVNITŘ

Pussycat dolls hlásí comeback: Jak se členky za ty roky změnily? FOTO UVNITŘ
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 15 fotografií
Návrat dívčí skupiny
Pro fanoušky dívčí skupiny Pussycat Dolls máme dobré zprávy. Oznámila totiž comeback. V následujícím roce se chystá společné turné a zúčastní se i Nicole Scherzinger (41). Zajímá vás, jak se členky dívčí skupiny za ty roky změnily?

Je tomu už deset let, co se rozpadla dívčí skupina Pussycat Dolls. A možná právě to bylo důvodem, proč Nicole Scherzinger odsouhlasila, že se znovu objeví po boku ostatních děvčat. Dlouhá léta comeback odmítala a nyní Pussycat Dolls oznámily, že plánují celosvětové turné a zúčastní se všechny členky.

Americká dívčí skupina byla založena už v roce 1995 choreografkou Robin Antinovou, ale v té době působila pouze jako dívčí taneční skupina. V sestavě Nicole Scherzinger, Melody Thornton, Carmit Bachar, Jessica Sutta, Kimberly Wyatt a Ashley Roberts v roce 2003 začaly dívky působit i jako pěvecká skupina. A po celém světě sklidily ohromný úspěch. Vydaly několik hitů, které si jistě pamatujeme všichni. Mezi jejich nejlepší skladby patří Don't Cha nebo song Buttons, na kterém se podílel i Snoop Dogg. Skupina se oficiálně rozpadla roku 2010 poté, co postupně všechny členky odešly.

Nejprovokativnější dívčí skupina však všem utkvěla v paměti. Nicméně když se dívky vydaly na sólovou dráhu, velký úspěch nesklidily. Nejdále to z nich dotáhla Havajka Nicole, která se umístila na vrcholu britského žebříčku s písní Don't Hold Your Breath. Jakými změnami prošly dívky od doby, co se skupina rozpadla? Podívejte se do fotogalerie, jak se změnily. Dejte nám vědět do komentářů, jak se vám galerie líbila a která z holek je vaší oblíbenkyní.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy