Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Pusa na rozloučenou! Pevné přátelství Alex Mynářové a Světlany Witowské po letech prasklo!

Pusa na rozloučenou! Pevné přátelství Alex Mynářové a Světlany Witowské po letech prasklo!
Zdroj: David Kundrát / CNC / Profimedia, Facebook, Česká televize
+ Dalších 20 fotografií
Tajnostem je konec! Alex Mynářová (34) a Světlana Witowská (45) své kamarádství sice nikdy nezapíraly, ale ani se jím nechlubily. Potkaly se v České televizi, a přestože Mynářová už delší dobu moderuje jinde, pevné přátelství je pojí stále. Fotografové je o víkendu zastihli při odchodu z posilovny, loučily se polibkem na tvář.

Jejich cesty propojily Kavčí hory. Když Alex Mynářová, tehdy ještě Nosková, pracovala ve veřejnoprávní televizi, začala se kamarádit s moderátorkou Světlanou Witowskou. A navzdory odchodu Alex kvůli sňatku s hradním kancléřem Vratislavem Mynářem (50) jim přátelství vydrželo dodnes.

„Kamarádí se léta a potkávají se skoro každý týden," řekl zdroj deníku Blesk, který na dosud neznámé přátelství dvou půvabných moderátorek jako první upozornil.

Witowská v České televizi zůstala a pořádně se zapsala do pamětí diváků teprve letos, když skvěle moderovala poslední prezidentskou debatu mezi Milošem Zemanem (73) a Jiřím Drahošem (68). Mynářová televizi opustila i kvůli možnému střetu zájmů, její manžel má totiž na Pražském hradě vysoké postavení.

Fotografové přistihli Mynářovou a Witowskou při odchodu z fitka. Zatímco Witowská svírala v ruce sportovní tašku a byla nenalíčená, Mynářová se jako vždy ukázala v perfektním outfitu a s bezchybným líčením. Zřejmě tak přišla svou kamarádku v posilovně vyzvednout a poté spolu zašly nejspíš na ranní kávu. Nakonec si daly pusu na rozloučenou a pravděpodobně se každá vydala za svou drahou polovičkou.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy