Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Puritáni z USA mají novou oběť: Pár si užíval hodinku lásky na střeše soudu. Následovalo drsné vyšetřování!

Jedno číslo a je z toho mega pozdvižení.
Přistiženi inflagranti! Zatímco páreček milenců si užíval svoji chvilku lásky na střeše, někdo odnaproti jejich hrátky patřičně zdokumentoval. A zřejmě proto, že záviděl, teď mají milenci ostudu a problémy.

Američané si zas hrají na puritány. Je to sice země svobody, ale člověk si ani nemůže vylézt na střechu, aby si v klidu zasexoval. To ho při tom hned nějaký šmírák začne natáčet a s nahrávkou pospíchá do televize, aby vzbudil všeobecné pohoršení. Televize se případu chytne a skandál je na světě.

Koneckonců tohle je případ nejmenované dvojice, která si vlezla na budovu federálního soudu v Pensylvánii. Rozhořčený soused z protějšího domu jejich sexuální hrátky nahrál a poslal do televize WHTM. Ta zalarmovala patřičné úřady.

Naneštěstí se zjistilo, že jedním z aktérů milostné scény je zaměstnanec úřadu U.S. Marshals Service (federální policejní služba USA), takže i když je celý ten humbuk kolem jednoho nevinného milostného vzplanutí trochu na hlavu, musí se prý řádně prošetřit. Pevně věříme, že ten sex stál za to a taky že to v televizi neviděla případná manželka.

Mohlo by vás zajímat

Další články