Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pupkáči nejsou punkáči! Landa slavil 50 se Suchánkem a ve velkém stylu

Zdroj: profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 5 fotografií
Landa pořádně přibral
Známý zpěvák Daniel Landa si ke svým 50. narozeninám nadělil parádní koncert. A mezi diváky ve velkém stylu řádil herec Michal Suchánek (53), který dokonce ukázal křivky svého odhaleného těla. To byl pohled za všechny peníze. Pořád ale nemá na Landu, který pěkně přibral.

Byla to pořádná pařba, za kterou by se nemuseli stydět ani skinheadi v kultovních 90. letech. Daniel Landa (50) si ke svým 50. narozeninám nadělil parádní vystoupení a jeho koncert bavil desítky významných hostů. Mezi diváky se vyjímal zejména rozjařený herec Michal Suchánek (53). Baviče dokonce zvěčnil jeho syn Jáchym v neobvyklé póze – rozparáděný tatínek odhalil nahé tělo.

„Já jsem k němu vzhlížel. On se s ničím nemazal. To už byl skinhead, i když to bylo jinak, než se to dneska popisuje. Měl bombra, k němu martensky. Já jsem si je taky pořídil, ale měl jsem brýle a dlouhé vlasy, který jsem si nechtěl ostříhat, protože bych vypadal jako idiot,“ vzpomínal kdysi Suchánek v pořadu TGM. Zásadní „skinheadskou“ vzpomínku oživili redaktoři expresu.

Podívejte se na nahé těla těchto dvou stárnoucích pánu. Landa pořádně přibral, ale pořád má velký tah na branku. Dámy a pánové, kdo z vás má lepší holou kůži?

Související články

Další články