Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Punkerka Sharlota, fialka Angie a drsňačka z Love Islandu Venis: Jak se kdo vymódil

Módní policie z Hunger Games.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 10 fotografií
Módní policie

Známé osobnosti si nenechaly ujít premiéru očekávaného snímku Hunger Games: Balada o ptácích a hadech. Na akci přišli třeba influencerka Angie Mangombe s partnerem Josefem Kůrkou, účastníci Love Islandu Venis Dao s Adamem nebo třeba bývalý pornoherec Robert Rosenberg. Na místě byla i redakce eXtra.cz, která zhodnotila outfity příchozích hvězd.

Známé celebrity si nenechaly ujít premiéru nového snímku Hunger Games: Balada o ptácích a hadech v pražském kině IMAX na Floře. Jeden z nejzajímavějších a nejextravagantnějších looků opět vynesla rapperka Sharlota. Ta se nikdy nebojí experimentovat a jinak tomu nebylo ani nyní.

Na sobě měla středně dlouhou kostkovanou sukni, bílou koženkovou bundu s cvočky, červený baret, červenou kabelku a bílé kovbojské boty. Její outfit byl taková všehochuť a míchanice britského punku a kovbojských prvků. A ačkoliv to na první pohled působí chaoticky, Sharlota dokáže vše vždy skvěle sladit a hlavně trefně doladit barvy.

Stylová Angie

Svým outfitem zaujala influencerka Angie Mangombe, která na sobě měla fialové sako, stejně barevnou šortko-sukni a černý top se stojáčkem. K tomu si vzala malou černou kabelku s puntíky od značky Pashback a černé boty na platformě. Celkově její outfit působil mladistvě, stylově a moderně, za což má od nás palec nahoru.

Účastnice letošní řady Love Islandu Venis Dao tentokrát vsadila na ‚drsňácký look‘. Oblékla černou koženkovou bundu, volné triko s potiskem a černé lesklé legíny, k nimž si vzala černé boty na podpatku. Venis tento styl sluší, a proto nešlápla vedle.

Na další outfity z premiéry se podívejte v galerii.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy