Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Pumpařka Jana (†58) neměla žádnou šanci: Zakuklenci vtrhli do prodejny a ŽENU HNED POPRAVILI

+ Další 3 fotografie
Je mezi půl třetí a třetí ráno a pumpařka Jana Š. (†58) se už těší, až se vrátí z práce domů. Noční směna na čerpací stanici u Veltrus na Mělnicku jí měla skončit zanedlouho. Jenže v tom se rozrazí dveře a do prodejny vniknou dva maskovaní lupiči. Bez slitování ji jeden z nich zastřelil, obchod vybílili a z místa mizeli přes přilehlé pole. Portál eXtra.cz přináší inforgrafiku, jak k přepadení došlo.

K ohromné tragédii došlo v pondělní okolo třetí ráno na benzínce u Veltrus na Mělnicku. Pumpu přepadli dva zakuklenci, kteří vykradli prodejnu a obsluhu čerpací stanice bez slitování zavraždili.

Paní Janě Š., která měla v osudný moment noční směnu, přitom zbývaly desítky minut do odchodu domů. Do nedaleké Nelahozevsi, kde žila, se však už nikdy nevrátí. Přepadení podle časových údajů na kamerových záznamech trvalo pouhých 40 vteřin.

Lupiči k pumpě sjeli z dálnice D8, vnikli do prodejny a jak vyplývá z videa, které zveřejnili policisté, paní Janu zavraždili okamžitě. Na záběrech jde totiž vidět, že jeden ze zakuklených mužů hned natáhl ruku s pistolí. Potom prodejnu vybílili a zmizeli přes přilehlé pole.

Záběry z bezpečnostních kamer policie zveřejnila s tím, že muže podezřelé z vraždy možná někdo pozná. „Kriminalisté předpokládají, že by osoby zachycené na kamerovém záznamu, či přiložených fotografií z kamerového záznamu, mohl někdo z občanů poznat, a to podle jejich pohybu, oblečení nebo částečného popisu,“ řekl policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

Přestože se přepadení stalo v čase, kdy se kolem benzínky mnoho lidí nepohybovalo, policie žádá každého, kdo tam v inkriminovaném čase byl, aby se ozval na tísňovou linku 158.

VŠE, CO ZATÍM VÍME:

MAJITEL BENZÍNKY, KDE ZAVRAŽDILI JANU (†58): SEM TAM NĚKOHO PŘEPADNOU…

TAKHLE SE TO STALO: POPRAVA PUMPAŘKY JANY (†58) U VELTRUS MINUTU PO MINUTĚ

MRAZIVÉ VIDEO VRAŽDY NA BENZÍNCE: JANU Š. (†58) BEZ SLITOVÁNÍ POPRAVILI DVA ZAKUKLENCI

ZÁHADNÁ VRAŽDA PUMPAŘKY U VELTRUS: POLICIE JE BEZRADNÁ A PROSÍ O POMOC!

VRAŽDA NA PUMPĚ U VELTRUS: PŘI BRUTÁLNÍM NAPADENÍ ZABILI OBSLUHU

Mohlo by vás zajímat

Další články