Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Půl roku po rozchodu s Erbovou má v posteli novou krásku: Gulaši se pochlubil potetovanou přítelkyní

Michal Gulaši se pochlubil novou přítelkyní.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
vztah
Hokejista Michal Gulaši (33) se stal mediálně známým především díky vztahu s Vlaďkou Erbovou (38), která se s ním začala stýkat ještě v době, kdy byla provdaná za Tomáše Řepku. I když zpočátku tomuto vztahu málokdo věřil, nakonec spolu bývalá playmate a brněnský hokejista zůstali několik let. Jenže letos na jaře přišla krize, kterou už nedokázali překonat. Navíc nyní Gulaši ukázal, že už není sám a má po svém boku oficiální partnerku.

To se Vlaďce Erbové (38) nebude líbit. Zatímco ona v posledních měsících řešila stěhování z Brna do svého rodného Mostu a snaží se uživit své dvě děti, její bývalý přítel Gulaši podle všeho randil ostošest.

Už začátkem tohoto roku začaly na povrch vyplouvat Gulašiho nevěry. Mladší hokejista tak nasadil Erbové před celým národem parohy jako Brno. Bohužel pro Vlaďku nešlo jenom o chvilkové vzplanutí a čím dál tím více se ukazovalo, že její vztah s Gulašim dojel na konečnou.

Nyní se na sociální síti pochlubil Gulaši novou láskou. Jeho oficiální partnerka má podle všeho zálibu v tetování stejně jako on. Fotografie na Gulašiho Instagramu ukazují, že je brněnský obránce zamilovaný do nové přítelkyně až po uši.

Zato Vlaďka Erbová je pravděpodobně stále sama a věnuje se především práci a svým dvěma dětem, s jejichž tatínky Zdeňkem Bahenským (33) a Tomášem Řepkou (45) se neustále soudí o výživné.

Související články

Další články