Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Půl roku od vyhazovu z léčebny: Petr Borkovec ze SuperStar zase vysedává v hospodě

Zdroj: archiv Petra Borkovce
+ Dalších 9 fotografií
superstar
Petr Borkovec (20) se ještě začátkem roku dušoval, že si chce dát život do pořádku. Hodlá svým slovům dostát? Někteří příznivci mají o finalistu SuperStar 2018, který svůj talent málem utopil v alkoholu, oprávněnou starost. Zase se totiž posadil do hospody a nechybělo před ním pivo!

Je to přitom asi půl roku, co Petr Borkovec kvůli problémům s alkoholem skončil v psychiatrické léčebně. Psal se červen 2019 a finalista SuperStar 2018 sám přiznal, že na tom nebyl dobře. O několik týdnů mu policie kvůli krádežím nasadila klepeta.

Na den všech zamilovaných Borkovec znovu skončil v hospodě. "Já a moje přítelkyně, která je nejspíš duch, si Valentýna užíváme takto," smál se, když se vyfotil se sklenicí vychlazeného piva.

Fanoušci mají strach, aby zase neupadl do spárů démona alkoholu. Z jeho sevření se totiž v léčebně podle informací eXtra.cz nevymanil. Prý nasával i za zdmi blázince. „Oni ho vlastně vyhodili a má zákaz na dva měsíce, protože porušoval abstinenci,“ řekl nám zdroj už v létě.

Chce začít znovu

Snad ale obavy nejsou namístě, Petr byl ještě na začátku roku odhodlaný začít nanovo. "V současné době se pomalu dávám dohromady a nechci nic uspěchat. Pracuji, abych mohl řádně splácet svůj dluh, a také se chystám dodělat si maturitu," prozradil eXtra.cz.

Doufejme tedy, že si dal jedno pivo a dál už nepokračoval.

Související články

Další články