Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Půl roku neviděl dceru! Jiří Paroubek promluvil pro eXtra.cz o velkém zklamání

+ Další 3 fotografie
Válka Paroubkových
Válka Paroubkových - tak se dá nazvat rozpad manželství Petry (45) a Jiřího (66), kteří válčí o majetek, ale i o svou dceru a u soudů jsou častěji než doma. Redakce eXtra.cz zjistila hodně smutnou pravdu. Jejich společná dcera se už od loňského října neviděla se svým biologickým otcem. Jiří Paroubek vysvětlil, co je důvodem...

Vše začalo rozpadem manželství v roce 2017, kdy se Petra odstěhovala ze společného domu a najala si na dva měsíce bodyguardy. Následovala řada obvinění směrem k manželovi. Ať už šlo o to, že podle své manželky dostával milionové částky, které nechodily přes bankovní účet. Ale i dalších několik očernění, která nebyla prokázána.

Mezi oběma manželi to stále vře. Minulý týden se potkali opět u soudu, kde se řešil styk s dcerou. Soud Paroubkovi vyhověl, aby ji mohl mít jednou za čtrnáct dní ve stanovené dny. Přesto své dítě od října loňského roku neviděl. „To je pravda. Nejprve to bylo tak, že docházelo ke komplikacím při předávání. Následovalo několik trestních oznámení na mou osobu ze strany Petry, která nebyla prokázána. A došlo zejména ke kriminalizaci mé osoby, kdy tři z nich byla fingovaná napadení Petry, dále obvinění z praní špinavých peněz, a dokonce i exekuce kvůli neprokázanému porušení zákazu medializace. V tuto chvíli mám obavy, že pokud bych měl dceru, mohlo by dojít třeba k obvinění ze zneužívání dítěte či k obvinění z dalších napadení. Mám strach a dokud nedojde k narovnání vztahů, žiji v obavách z toho, co se Petře přežene hlavou,“ popsal eXtra.cz Jiří Paroubek důvod, proč se aktuálně s dcerou nestýká.

„Rád bych s ní byl. Ale vystavovat dítě tomu, že bych na ni mohl přenášet stres a útoky její matky, je zbytečné. Vyčkávám tedy, až se vztahy alespoň mírně narovnají,“ pokračoval Paroubek směrem do budoucnosti s tím, že než aby svou milovanou dceru stavěl do těžkých situací, udělal ve svém životě ústupek. Sám věří, že jednoho dne s Petrou zakopají válečnou sekeru, z čehož jistě největší radost bude mít jejich společné dítě.

Mohlo by vás zajímat

Další články