Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

PUKNETE ZÁVISTÍ! Dvojnásobná mamina Klára Medková předvedla dokonalé bříško a sexy prdelku

Klára se chce pořád líbit svému manželovi, o kterého se fanynky perou.
+ Další 3 fotografie
Modeling dávno pověsila na hřebík, ale z fleku by mohla předvádět spodní prádlo s o generaci mladšími kolegyněmi. Škoda že už ji tak neuvidíme. Ale naštěstí má Klára Medková (32) i světlé chvilky a předvedla nám, že i po dvou dětech můžete mít dokonalou postavu. Jen se podívejte na to bříško a zadeček.

Krásná Klára si myslí, že po dvou dětech je potřeba o své tělo pečovat. Proto má na těle několik tetování, např. od ramene po celé levé ruce se jí táhne vytetovaná čára života. Její pleť je krásně snědá, ale nerada se opaluje:

„Každé ráno udělám fresh ze 4 mrkví a to dodává mému tělu krásný barevný tón. Už to takhle dělám opravdu dlouho. Raději trávím dovolenou v Harrachově a tam se opravdu opalovat moc nedá. Nicméně začínám trochu pociťovat, že malý pohyb na horách už nestačí a potřebuji tělo zbavovat nepříjemné celulitidy. Myslím, že se mi hromadí právě z toho, jak kluky stále převážím na nějaké kroužky, školy, školky a tak. Skvělé je, když se celý proces dělá bezbolestně a  ještě vleže,“ prozradila se smíchem Klára.

Na jejím těle ale byste jen těžko hledali nějaký ten gram tuku navíc nebo stopy po tom, že porodila dva krásné syny. Bývalá vicemiss se snaží chodit občas cvičit, ale mezi starostmi o kluky jí moc času nezbývá. Přesto vypadá naprosto dokonale.

Občas si totiž tu chvilku pro sebe musí vyhradit a zajít se zkrášlit, aby se stále líbila svému manželu, fotbalistovi Radoslavu Kováčovi (36). Přeci jen po něm holky dost letí, takže na konkurenci se musí vyzrát.

Mohlo by vás zajímat

Další články