Krásná Klára si myslí, že po dvou dětech je potřeba o své tělo pečovat. Proto má na těle několik tetování, např. od ramene po celé levé ruce se jí táhne vytetovaná čára života. Její pleť je krásně snědá, ale nerada se opaluje:

„Každé ráno udělám fresh ze 4 mrkví a to dodává mému tělu krásný barevný tón. Už to takhle dělám opravdu dlouho. Raději trávím dovolenou v Harrachově a tam se opravdu opalovat moc nedá. Nicméně začínám trochu pociťovat, že malý pohyb na horách už nestačí a potřebuji tělo zbavovat nepříjemné celulitidy. Myslím, že se mi hromadí právě z toho, jak kluky stále převážím na nějaké kroužky, školy, školky a tak. Skvělé je, když se celý proces dělá bezbolestně a  ještě vleže,“ prozradila se smíchem Klára.

Na jejím těle ale byste jen těžko hledali nějaký ten gram tuku navíc nebo stopy po tom, že porodila dva krásné syny. Bývalá vicemiss se snaží chodit občas cvičit, ale mezi starostmi o kluky jí moc času nezbývá. Přesto vypadá naprosto dokonale.

Občas si totiž tu chvilku pro sebe musí vyhradit a zajít se zkrášlit, aby se stále líbila svému manželu, fotbalistovi Radoslavu Kováčovi (36). Přeci jen po něm holky dost letí, takže na konkurenci se musí vyzrát.