Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Půjdete do kolen. Topmodelka Daniela Peštová odhalila dokonalé tělo bohyně!

Daniela ví, že na svůj věk nevypadá, a ráda se tím chlubí.
Zdroj: Instagram
Topmodelka Daniela Peštová má sice na krku už čtyři křížky, ale no a co. Její tělo je naprosto i po třech dětech bezchybné a mohla by strčit do kapsy o dekádu mladší kolegyně.

Blonďatá modelka, která proslavila Česko svou krásou, se i ve svých čtyřiceti pěti letech může pochlubit postavou, kterou jí můžou závidět i dvacetileté holky. A není se čemu divit. Daniela Peštová totiž na své figuře dře skoro každý den a nic nenechá náhodě.

Sice o sobě říká, že odmala mohla sníst, co chtěla, a vždy byla hubená, tak přece už ve svém věku nenechává nic náhodě a radši se drží zkrátka. Do svého jídelníčku nejvíc zahrnula saláty a co byste tam hledali marně, tak jsou sladkosti.

A jak sami můžete posoudit, tak to odříkání rozhodně stojí za to. Kvůli takové postavě by vraždila nejedna žena, tak proč nezačít konečně brát cukrárny obloukem? Za sexy křivky, jako má Daniela, to rozhodně stojí.

Její manžel Pavol Habera má být na co pyšný. Jen, pánové, máte smůlu. Slovenská hvězda si svou krásnou ženušku hlídá jako oko v hlavě.

Související články

Další články