Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

PŮJDE SEDĚT NA 3 ROKY? Dáda Patrasová bourala a nadýchala 2,5 promile!

Zdroj: archiv
+ Dalších 18 fotografií
Víme první
VÍME PRVNÍ: Jízda pod vlivem alkoholu se těžce nevyplatila herečce Dagmar Patrasové (62), která bourala ve středu na pražských Vinohradech. Jak se redakci eXtra.cz podařilo zjistit, policie naměřila idolu dětských srdcí při dechové zkoušce 2,5 promile alkoholu v krvi. To je trestný čin, za který herečce můžou hrozit až tři roky v kriminále.

K dopravní nehodě došlo na křižovatce na Vinohradech kousek od Dagmařina bydliště. Redakce eXtra.cz se snažila s Patrasovou spojit, ale ta nebrala telefon. Redakci eXtra.cz se pak podařilo zjistit, že oblíbená herečka řídila svůj vůz značky Mercedes pod vlivem alkoholu.

"Opakovanou dechovou zkouškou bylo u řidiče jednoho z vozů naměřeno přibližně 2,5 promile alkoholu," řekl eXtra.cz mluvčí Policie ČR Tomáš Hulan. Podle něj se obešla nehoda naštěstí bez zranění

Pro eXtra.cz reagoval i herečky manžel Felix Slováček, který potvrdil, že Dáda před svou jízdou požila alkohol. "Vím o nehodě. Ano, nadýchala," řekl nám uznávaný hudebník.

Patrasová má v tuto chvíli obrovský problém. Nejenže jí byl na místě sebrán řidičský průkaz, ale policie její nehodu pod vlivem alkoholu řeší jako trestný čin. Za tolik alkoholu za volantem jí můžou hrozit až tři roky v kriminále.

Související články

Další články