Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Půjde Rytmus na rodičovskou dovolenou? Jasmina dostala nabídku, která se neodmítá

Zdroj: Instagram
+ Dalších 18 fotografií
TAJEMSTVÍ
Manželka kontroverzního slovenského rappera Rytmuse (42) se už tři měsíce může radovat ze společného potomka Sanela. Vypadá to ale, že po začátku dalšího roku si ho užije o dost méně!

Když se Jasmina objevila v poslední řadě SuperStar, poprvé se tak česká veřejnost dozvěděla o její existenci. Některým divákům se její moderování líbilo, řadě lidí naopak, to už tak ale bývá. Nicméně přes hlasité názory kritiků se podle našich informací česká Nova a slovenská televize Markíza rozhodly, že exoticky vypadající ženu angažují znovu.

„Ještě není definitivně ruka v rukávě, ale produkce Jasminu Alagič mermomocí chce a ani ona se netváří, že by to kvůli rodičovství nezvládala,“ tvrdí náš velmi důvěryhodný zdroj, která má o přípravách nového ročníku velmi detailní informace. Postará se tedy o chlapečka v takovém případě Rytmus (42)? Kdo ví…

Posila

Stejný člověk nás již dříve informoval o tom, že v porotě vyjma Paľa Habery tentokrát nezůstane kámen na kameni a že se v ní objeví nečekaná posila Leoš Mareš (43), který tak bude mít mnohem méně práce, než když se musel připravovat coby moderátor na živé vstupy. A později se ukázalo, že má pravdu.

Nyní informátor přidal další své poznatky. „Jistá už je i Patricie Solaříková z Ulice.“ Skutečně? Vždyť není zpěvačkou. „O ničem takovém nevím,“ říkala nám pobaveně seriálová hvězda. „Má přísný zákaz mluvit, ale Nova se prostě rozhodla letos porotu výrazně obměnit. Dokonce už nebudou jen čtyři porotci, rovnou jich bude pět,“ stojí si za svým zdroj.

Za pár týdnů už uvidíme, jestli má zdroj blízký štábu pravdu, nebo se sekl…

Související články

Další články